18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NafazowanyKoleś

2021-07-28, 09:43
pro_avenger napisał/a:

Weź zrób taki eksperyment i nagraj film z matką na drodze jak to się powinno zrobić.



Przecież k***a rację ma pajacu j***ny. Wsiadając na czy do pojazdu bierzesz za siebie odpowiedzialność. Skutop*zda wyj***ł się na ryj bo jest kretynem albo był naj***ny to powinien być rozjechany w p*zdu tylko on. Nic się co prawda nie stało ale gdyby reagujący koleś w osobówce rozj***ł TWOJĄ starą bo omijał debila który nawet skuterem nie potrafi jeździć to co byś mówił?

miedzion

2021-07-28, 10:28
Tak się składa że to mój Frend daje tu popis szybkiej reakcji. Uderzył gościa w kask, piana z ryja, ale ogólnie skuterzysta wstał po 15 minutach i chciał jechać dalej. Straż, policja, karetka. Do karetki chciał wejść sam ale w pół drogi padł znowu. Skuterzysta nacisnął przedni hamulec zamiast tylnego. Dostał mandat. Piękny filmik pokazujący dlaczego warto mieć rejestrator w aucie

porczmanki napisał/a:

gdy



Po części może i racja. Ale tu prędkości były niewielkie 50-60km/h i chłopu życie uratował a jeśli by trafił po lewej w inny samochód to by go przetarł najwyżej. Każda sytuacja jest inna. No i sam wiesz że to jest impuls i automatycznie robisz unik. Ile czasu tu było na myślenie? 0,5sec? To prowadził mój kumpel. Wszyscy żyją. Mandat dla skuterzysty, auto trochę potłuczone no i z OC sprawcy naprawa.

RazoR2011

2021-07-28, 17:33
Przeżył - wstrząsnienie mózgu. Policja stwierdziła winę motocyklisty.

BiszkoptWE

2021-07-28, 21:59
dobrze ze miał kask

zielonydarian

2021-07-31, 15:13
z prawej strony się nie wyprzedza , to raz po drugie materiał niepełny ,nie wiadomo co się stało.