18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black metalowa kuchnia

Roszp • 2013-02-23, 10:16
Black metalowcy jedzą koty? Nie wszyscy - są wśród nich weganie...
Którzy na dodatek prowadzą kulinarne szoł w internecie...

W tym odcinku lasagna

-57-

2013-02-23, 14:32
też mam mroczną kuchnie nie mam w niej okna :D

Jiddish

2013-02-23, 14:58
metal to dobra muzyka, od co

Darkstep

2013-02-23, 15:35
Beka w ch*j :D piwko :D

Licentias

2013-02-23, 15:45
uwaga ironia i sarkazm! "Jak morzna tego słuchać??? Disco polio, dupastep i polmy tfu polski rap jest tysiac tazy lepszy!!!21211!! GóWnooo!@!@!!!! " Dziękuję za uwagę

qtacz

2013-02-23, 15:46
Metal to C H U J O W A muzyka dla k*** i brudasow. wszsyc sie pluja jak jakies gowno laduje na sadolu ale jak jak daja jakis ch*jowy film o kuchni brudasow to sie cieszycie ch*j wam w ryje brudasy k***y

danielkillbill

2013-02-23, 15:51
przyjemniej pokarm się wchłania hmmm..

WinterWolf

2013-02-23, 16:02
@qtacz jesteś nisko inteligentna osoba o bardzo przyziemnym ilorazie inteligencji. Na temat muzyki można porozmawiać, ale o gustach się nie dyskutuje i k***a kropka. Jak widać jesteś idealnym chrześcijaninem skoro twierdzisz ze metal jest dla k*** i brudasów. sam pewnie jesteś nie lepszy skoro używasz określeń spoglądając na innych przez swój pryzmat.
Rozumiem, sadistic, to dostaniesz może piwko za to ze pojechałeś kozacko komentarzem w internecie, ale takich idiotów powinno się do wojska brać na szorowanie mordy...
Weź wyjdź

rockface123

2013-02-23, 16:28
Maciek22377 napisał/a:



Kto normalny wierzy w te pie**olenie o jedzeniu kotów? Raz się zdarzyło, że jakieś pseudo satanistyczne ruski wj***ły kota i koleżanke, to teraz każdy dmucha jakieś farmazony. Takie osoby są po prostu pie**olnięte i tyle. Kto słucha cięższej muzyki ten słucha, kto nie wierzy w boga ten nie wierzy i tyle.



napinacze którzy myślą że metal to tylko darcie mordy :)

jestę żydę napisał/a:

@up

kto normalny słucha metalu...



napewno nie takie p*zdeczki z skórą naciągniętą na kości napinające w internecie :emo:

ja nie słucham metalu, to metal słucha mnie! :D

qtacz napisał/a:

Metal to C H U J O W A muzyka dla k*** i brudasow. wszsyc sie pluja jak jakies gowno laduje na sadolu ale jak jak daja jakis ch*jowy film o kuchni brudasow to sie cieszycie ch*j wam w ryje brudasy k***y




joł joł wielkie joł! ziomku marz racje kórwa! do kturego gimnasjum hodzisz !! ix deeeeeeee tesz hce być taki zajebisty jak ty!


:idzwch*j:

Gibol

2013-02-23, 17:38
Nie wiem dlaczego to całe obejrzałem...

tool006

2013-02-23, 21:09
qtacz napisał/a:

Metal to C H U J O W A muzyka dla k*** i brudasow. wszsyc sie pluja jak jakies gowno laduje na sadolu ale jak jak daja jakis ch*jowy film o kuchni brudasow to sie cieszycie ch*j wam w ryje brudasy k***y



Zluzuj majty facet. Nie pasuje? Nie oglądasz. Proste... Choć wnioskując ze stylu wypowiedzi należysz do szerokiego grona ludzi, którzy ironię rozumieją dopiero, jak dostaną nią w łeb. A wyzwiska zostaw dla koleżków z ławki spod bloku...

maciuch2

2013-02-23, 22:16
dobre, dobre, jeszcze lepsze. nuta tez daje rade, klasik blek metal łit kibords.

KoTu

2013-02-23, 23:57
metal weganem... słabo mi...

Darkstep

2013-02-24, 10:52
Nie wiem skąd te hejty... Ja słucham dubstepu a uśmiałem się zdrowo z tego filmiku :D No chyba że po prostu ledwo się zaczęło i dla was już ch*jnia, bądź nie znacie języka angielskiego :roll:

Żałosne...

alterego

2013-02-24, 13:00
Ciężkie brzmienia, malowane twarze i skórzane ubiory tu rządzą... Ta muzyka ma najbliżej do sadyzmu, czarnego humoru, uuuu mrocznych zagadnień... Nauczcie się sadole.
Nie lubisz nie słuchaj..
A do metali - z was to niby beki nie można robić bo k***a co?

Immunitet macie na wkrętki ??

A idź pan w h*j ....................