18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black Lives Matter Faggot

Ni...........ny • 2020-07-22, 17:05
Zaczynam się gubić, kto, kogo i za co napie**ala :-/


ddss

2020-07-22, 22:49
Ni h*j, ja bym tam na ulice bez katany na plecach jak blade i desert eagle cal.50 nie wychodził.

A jak by ktoś podleciał to bez ostrzeżenia i wącha kwiatki od spodu, papa i po sprawie bez dyskusji ani dania się skatować przez jakieś lewaki z gównem zamiast mózgu czy czegoś co jest w ewolucji niżej niż małpa.

kolosasz

2020-07-22, 23:05
kopnął w kropkę nad i

Dukenstein

2020-07-23, 02:19
Pralpunkt napisał/a:

Gorsi od czarnych są tylko lewacy, biali a glupi do kamieniołomów ich wsadzić na 30 lat



Ja bym proponował nawet na 50.

mikolab1891

2020-07-23, 09:31
Czy ja mam De Ja Vu? Czy może to już kurna było już??

robur69

2020-07-23, 14:05
Akcja z poczatku zamieszek, z tego co pamietam to koles bronil swojego sklepu, a antifa chyba siedzi.

JednorękiBandyta

2020-07-25, 00:03
I ta biała ręka wpychająca mu telefon do kieszeni, żeby nie wypadł... Wśród czarnych 2 by pomagało trzeci okradł, niech mówią do mnie białas czy już popularniej bo nikogo białego to nie rusza rasista a sami nie lubią nazewnictwa murzyn? Nie bd wspominał znanych już statystyk morderstw ale oni sami siebie szkalują tą całą wrażliwością na Nigga pokazuje to ich brak IQ tylko i wyłącznie, bo im obce są takie zachowania jak na filmiku nawet wśród swoich dlatego potem jak czarny czarnego okradnie ten sięga po broń i się mści potem kolejny debil pomści zabitego złodzieja i statystyki są takie a nie inne... Nie trzeba być specjalnie bystrym by dojść do takich wniosków przy tak przytłaczających statystykach morderców w USA wśród czarnych.... Wiadomo że łączą się w stada tzn Gangi co jeszcze podkręca spirale przestępstw, a teraz to lewactwo BLM - podkręci jeszcze bardziej te statystyki, ojj chyba naprawdę wyjmą w końcu te popularne białe kaptury :) Jak to dobrze że pare lat temu nie udało się tego wpuścić do Polski teraz możemy spokojnie oglądać takie filmiki popijając piwko i śmiejąc się bezpieczni na podwórku z rodziną i znajomymi, bo u nas sytuacja z Mirosławca z małolatami co jeden użył nóż to jak u nich strzelanina z 20 ofiarami chyba :)