18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black Friday w USA

freaky • 2020-05-31, 21:17
Nike wprowadził takie wyprzedaże, że klienci dosłownie walą drzwiami i oknami.



Ale żeby oddać sprawiedliwość, trzeba wspomnieć również o tych, którzy pomagają sprzątać cały ten syf.


spoiler


:ciasteczkowy2:

mackuu

2020-06-01, 10:26
Czechos napisał/a:

Ci migranci w Polsce to głównie przybysze zza wschodniej granicy którzy przyjeżdżają do pracy, nie po socjal. Szanuje ich bardziej niż Polską patologie na zasiłku


Spora część jest z za wschodniej granicy, ale większość migrantów jest z Azji i pozostałych, wszystko widać pod linkiem, który podałem .



janlew

2020-06-01, 10:55
NataliaW napisał/a:

Czy jak ktoś to widzi co dzieje się USA, Francji, Szwecji i dalej chce sprowadzać imigrantów z Afryki to jest w pełni normalny? A czy jak ktoś chce głosować na czaskoskiego albo biedronia(akurat oni otwarcie popierają sprowadzenie dziczy) to jest normalny?



Ale to oczywiste. PIS to durne socjalizująca dziady, ale PO to po prostu zdrajcy, bandyci i wrogowie Polaków. Jakby Tusku rządził w czasie pandemii, Polskich lekarzy wysłał by do niemiec, a niemieckich zakażonych do Polski. Do tego ZUS organizował by festyny dla emerytów.
Ja nie mam pamięci złotej rybki, i pamiętam jak za PO Polak miał się czuć jak gówno, jak gorszy od Niemca, Żyda czy Araba. Rzygać mi się chce na myśl że folksdojcze wrócą...

Plastykpl

2020-06-01, 11:56
NataliaW napisał/a:

Czy jak ktoś to widzi co dzieje się USA, Francji, Szwecji i dalej chce sprowadzać imigrantów z Afryki to jest w pełni normalny? A czy jak ktoś chce głosować na czaskoskiego albo biedronia(akurat oni otwarcie popierają sprowadzenie dziczy) to jest normalny?



Masz rację. Tylko BOSAK 2020 !!!

orpradek

2020-06-01, 14:10
i co ? same bambusy murzyńskie.

M00nSpeLL

2020-06-01, 15:56
NataliaW napisał/a:

Czy jak ktoś to widzi co dzieje się USA, Francji, Szwecji i dalej chce sprowadzać imigrantów z Afryki to jest w pełni normalny? A czy jak ktoś chce głosować na czaskoskiego albo biedronia(akurat oni otwarcie popierają sprowadzenie dziczy) to jest normalny?



jeżeli ktoś ma takie braki w edukacji jak niektórzy na sadolu, to pewnie myśli podobnie.

mesjans

2020-06-01, 17:30
Tak wygląda finałowo lewacki świat, syf i gruz jak po wojnie tylko bez wojny.

krzysiek85016

2020-06-01, 17:44
Aha, teraz rozumiem dlaczego black.

cosiedziwiszstanislaw

2020-06-01, 21:17
k***a mać, przecież to wszystko ubezpieczone, żytki i tak wyjdą na swoje.