18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bitwa w Belgii

DzidaZawodnik • 2021-04-03, 10:17
Ludzie w Belgii spotkali się w proteście przeciwko ich stopniowym zniewalaniu





A i tak lewactwo powie, że oni znaleźli się tam przypadkiem i nic się nie dzieje.

Ciekawy_Zycia

2021-04-03, 14:08
XXI wiek telefony z kamerami w opcji SHD a tu k***a obraz jaby nagrywany był Nokia 3310 - masakra

NiemiecWaszPan

2021-04-03, 14:43
A co mnie jakaś Belgia i polaczki jebiące tam za frajer u flamastrów... Niech się powybijają nawzajem z tamtejszymi murzynami i turasami...

niegrzech

2021-04-03, 14:59
Mam pytanie do tych co "przejrzeli na oczy i ujrzeli ten wielki spisek plandemii"
Jak burdy na ulicach, marsze czy też trolowanie policji mają niby poprawić sytuację?!
Wierzycie, że ktoś pociąga za sznurki (jedni, że to globalny spisek inni, że krajowy).
Przestraszą się Was? Przeproszą?
Jeśli są takimi przech*jami, że to wszystko zorganizowali to sobie nie zaplanowali kilku ruchów na przód?!

dadar123

2021-04-03, 15:05
niegrzech napisał/a:

Mam pytanie do tych co "przejrzeli na oczy i ujrzeli ten wielki spisek plandemii"
Jak burdy na ulicach, marsze czy też trolowanie policji mają niby poprawić sytuację?!
Wierzycie, że ktoś pociąga za sznurki (jedni, że to globalny spisek inni, że krajowy).
Przestraszą się Was? Przeproszą?
Jeśli są takimi przech*jami, że to wszystko zorganizowali to sobie nie zaplanowali kilku ruchów na przód?!



Nie przestraszą się... do czasu. Ale masz rację, lepiej być cepem i godzić się na wszystko. Witamy w świecie piśdzielców

brylant1412

2021-04-03, 15:17
ludzie mają już dosyć zadnej pandemii nie ma

DzidaZawodnik

2021-04-03, 15:53
matek87 napisał/a:

Jeśli nawet lewactwo by to było ale wyszło w proteście przeciwko lockdown-owi to byłby to pierwszy raz kiedy mógłbym powiedzieć że popieram, a jeśli jest tu jakiś cowidianin który uważa inaczej to niech zamknie morde i siedzi w domu w podwójnej masce na ryju i da innym umierać na ulicy i zarazić się, on jest bezpieczny w swojej dziurze więc k***a nie bój się o nas



Chodziło mi o to, że poprzedniego dnia ktoś wstawił filmik z tego wydarzenia, ale dali śmieszny podkład muzyczny, żeby się z tych ludzi pośmiać, a w komentach ktoś pie**olił, że "w TVN nawet mówili, ze ci ludzie przyszli tam na koncert, a to ktoś sobie z nich jaja zrobił, bo żadnego koncertu nie było" a jak widać na moim filmiku (z dźwiękiem) oni zebrali się tam w proteście.

mackuu

2021-04-03, 16:30
Super, nagranie kończy się w najlepszym momencie, kiedy wóz z armatką ma przejechać typa z rowerem. Nie ma piwa.

ProVVe

2021-04-03, 16:40
niegrzech napisał/a:

Mam pytanie do tych co "przejrzeli na oczy i ujrzeli ten wielki spisek plandemii"
Jak burdy na ulicach, marsze czy też trolowanie policji mają niby poprawić sytuację?!
Wierzycie, że ktoś pociąga za sznurki (jedni, że to globalny spisek inni, że krajowy).
Przestraszą się Was? Przeproszą?
Jeśli są takimi przech*jami, że to wszystko zorganizowali to sobie nie zaplanowali kilku ruchów na przód?!



Widzisz w okresie międzywojennym politykowi, który dzialal na szkodę państwa lub obywateli groziła kula w łeb. Wtedy szli tam ludzi, którzy fakrmtycznie chcieli cos zrobić dla kraju. Takie"porzadze sobie" bezkosekwencji, żeby się nachapać powinno być traktowane jako szkoda dla kraju. Taki przyklad Palikota... wchodzi do Sejmu i jednym z pierwszych postanowień "akcja zemdejmujemy krzyzy z sali"... k***a naprawdę kawałek drewna, ktory wisiał tam latami jest wart tak rychłej i naglej uwagi? Za taka strate czasu i pieniędzy podatnika kula... Za 70mln kula, za Amber kula, za bolka i zaprzstanie dekomunizacji kula, za respiratory kula... Myślę, że nawet nie słyszelibyśmy o tych aferach gdyby paru wcześniej gryzło glebę... Ale jak widać pchają się sk***ysyny, które patrzą tylko na siebie... Duze grono marksistów, którzy głoszą każdemu ch*jowo ale jednakowo oprócz ludzi u władzy i kolesiów... Za takie kretactwa pod ścianę bez pie**olenia o jakimś wieloletnim procesie

filipedia2

2021-04-03, 19:49
pro_avenger napisał/a:

Przez takich zjebow jak ty wstrzymane są planowane przyjęcia na oddziały.



nie, to ty jesteś zjebem, w dodatku z wzorowo wypranym mózgiem

roxster

2021-04-03, 19:51
tak czytam komentarze i wiem że selekcja naturalna działa :D

ra0mir

2021-04-03, 20:25
matek87 napisał/a:

Jeśli nawet lewactwo by to było ale wyszło w proteście przeciwko lockdown-owi to byłby to pierwszy raz kiedy mógłbym powiedzieć że popieram, a jeśli jest tu jakiś cowidianin który uważa inaczej to niech zamknie morde i siedzi w domu w podwójnej masce na ryju i da innym umierać na ulicy i zarazić się, on jest bezpieczny w swojej dziurze więc k***a nie bój się o nas



Tak samo z narkomanami, pijakami i grubasami, niech każdy robi to co chce.
Podnieść tylko składkę zdrowotną wszystkim!!! No bo trzeba ich będzie za coś leczyć.
W sumie to powinno być po połowie, tzn. połowa społeczeństwa ma wszystko w dupie a druga płaci za to.

kooloo

2021-04-03, 21:45
matek87 napisał/a:

Jeśli nawet lewactwo by to było ale wyszło w proteście przeciwko lockdown-owi to byłby to pierwszy raz kiedy mógłbym powiedzieć że popieram, a jeśli jest tu jakiś cowidianin który uważa inaczej to niech zamknie morde i siedzi w domu w podwójnej masce na ryju i da innym umierać na ulicy i zarazić się, on jest bezpieczny w swojej dziurze więc k***a nie bój się o nas



Jak ci stary albo stara zdechnie na covida to bedziesz inaczej szczekał cwe*u

madufo

2021-04-03, 21:47
matek87 napisał/a:

Jeśli nawet lewactwo by to było ale wyszło w proteście przeciwko lockdown-owi to byłby to pierwszy raz kiedy mógłbym powiedzieć że popieram, a jeśli jest tu jakiś cowidianin który uważa inaczej to niech zamknie morde i siedzi w domu w podwójnej masce na ryju i da innym umierać na ulicy i zarazić się, on jest bezpieczny w swojej dziurze więc k***a nie bój się o nas




Kogoś dupa boli, bo ma wykształcenie podstawowe i nie może zarabiać jako barman w pubie. Jestem napewno od ciebie starszy i aktywny fizycznie a mimo to przez ten syf siedziałem 2 tygodnie w szpitalu bo takie pok***y jak ty myślą, że lockdown im wolność zabiera. Sram na PiS i takich foliarzy jak ty, bo uwierz bo tym co przeżyłem to wolałbym chodzić w j***nej burce niż złapać to gówno znowu. Skończysz podstawówkę to zrozumiesz.

St...........on

2021-04-03, 21:56
DzidaZawodnik napisał/a:

Ludzie w Belgii spotkali się w proteście przeciwko ich stopniowym zniewalaniu
A i tak lewactwo powie, że oni znaleźli się tam przypadkiem i nic się nie dzieje.



Rób z logiki k***ę a sam bedziesz lewakiem. Problem z wami jest taki ,że już k***a sami nie wiecie który jest który, tępe faje.Dopiero pare tematów wyżej turbokatole i pro-prawaki pie**oliły jak to policja bezczelnie weszła do kościółka i zatrzymała mszę, bo klechmistrz wpóścił za duż polakenów.

Heliar

2021-04-03, 22:17
matek87 napisał/a:

Jeśli nawet lewactwo by to było ale wyszło w proteście przeciwko lockdown-owi to byłby to pierwszy raz kiedy mógłbym powiedzieć że popieram, a jeśli jest tu jakiś cowidianin który uważa inaczej to niech zamknie morde i siedzi w domu w podwójnej masce na ryju i da innym umierać na ulicy i zarazić się, on jest bezpieczny w swojej dziurze więc k***a nie bój się o nas



Wieżę w karmę, mam nadzieję, że taki j***nin jak ty niebawem trafi na harda.