18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bitwa na śnieżki AGH 2013

trielux • 2013-01-09, 23:15
Dzisiaj, jak co roku, odbyła się bitwa na śnieżki zorganizowana na miasteczku studenckim AGH. Dwie przeciwne drużyny zmierzyły się na placu pomiędzy akademikami "jamnikami". W miarę możliwości będę dorzucał nowe filmiki z tego eventu w komentarzach.



Event na FB:

http://www.facebook.com/events/508711429151427/

majer

2013-01-10, 15:23
zsakuł napisał/a:

tyle ich tam jest, że mogliby nak***ić jednego, zajebiście wielkiego bałwana, takiego widocznego z kosmosu. k***a



mogli by, ale muszą się uczyć do sesji...

mateelv napisał/a:

Dla mnie dno. Wstydziłbyś się wrzucać takie gówno na Sadistica.



dlatego nigdy jeszcze nic nie wrzuciłeś, dobrze że ktoś przynajmiej się stara tworzyć coś co będziesz mógł komentować :D powodzenia bracie :D

~krzys.toxic

2013-01-10, 15:37
Ja śniegu nie widziałem już ponad miesiąc a oni marnują tyle na raz :(

nielogiczny

2013-01-10, 17:51
śnieg maja kujony j***ne :|

masaj990

2013-01-10, 18:15
trielux napisał/a:


Jedne służby próbowały interweniować.. ;) Ale to już nie w sprawie bitwy na śnieżki, a próby przechwycenia akademika "Piast" należącego do Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Mało nie rozjechali kilku bardziej awanturujących się osób.


:mrgreen:
edit: kilka osób zostało zatrzymanych przez policję, kilka także dostało gazem po oczach od ochrony. Jakoś się udało opanować sytuację. :-)




I co k***a, jara was napie**alnie śnieżkami do ludzi próbujących wykonować swoją prace ? Co jak co, ale za takie ch*jostwo należało się. Jakby to ode mnie zależało to nak***iałbym w Was z armatki wodnej, ynteligencja j***na :samoboj:

w6667812

2013-01-10, 19:05
jako, że nikt jeszcze nie napisał:
tak sie bawi, tak sie bawi
A
Gie
Ha :D

donRafael

2013-01-10, 19:19
dobry deathmatch

punk-rocker

2013-01-10, 20:32
Byłem, rzucałem i śniegu nie marnowałem. Ale nikt nie wspomniał o pewnej sytuacji, a mianowicie o tym że szanowni panowie ochroniarze zgubili magazynek do pistoletu z ostrą amunicją. :samoboj:

Krak

2013-01-11, 10:48
masaj990 napisał/a:




I co k***a, jara was napie**alnie śnieżkami do ludzi próbujących wykonować swoją prace ? Co jak co, ale za takie ch*jostwo należało się. Jakby to ode mnie zależało to nak***iałbym w Was z armatki wodnej, ynteligencja j***na :samoboj:



Tak, zdecydowanie, bo te solidowe ciołki jak wykonują swoją pracę to za dużo emocji i siły w nią wkładają a za mało kultury.

trielux

2013-01-11, 19:58
Kolejny filmik, tym razem od kamerzysty-samobójcy. :lol: