18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bill Burr - Feministki

MyBijaCZ • 2014-06-26, 15:25
Bill Burr opowiada o feministkach ze wzmianką o titanicu :mrgreen:


kolborano

2014-06-26, 15:41
Zgadzam się z gościem w 100 % i jeszcze mnie rozbawił. Baba jak wie, że masz mieć wolne zapełni ci dzień wszelkim możliwymi gównianymi pierdołami.

santaxl

2014-06-26, 15:43
-ile feministek jest potrzebnych, aby zmienić żarówkę?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
-feministki nic nie mogą zmienić

Larvitar

2014-06-26, 16:32
nie spodziewałem się, że będzie śmieszne

bloodwar

2014-06-26, 17:42
Co ma wspólnego dyskusja z feministkami i martwy pies-przewodnik?




Do niczego nie prowadzą! :-)

A co ma wspólnego krzywy budynek i dyskusja z feministkami?





Brak poziomu :-)

A co różni kaczkę i feministkę?




Jak człowiek jest mocno zdesperowany to da radę wyr*chac kaczkę! :-)

KuNA89

2014-06-26, 18:50
Burr jest zajebisty. Szkoda, że już nie robi stand-upów. Polecam jego występ na temat tłuczenia kobit i szkoleniu pitbulla :D

Falsum

2014-06-26, 20:40
Znakomity występ. Przyzwoity poziom.

ja...........03

2014-06-26, 20:59
jak mieć przywileje mężczyzn i zrzucić na nich swoje obowiązki , ułatwić zdobycie kariery łatwiejszym sposobem , móc bezkarnie dawać dupska i nie być uznanym kurejewą
to tak jakby bandyci postulowali zamknięcie więzień i uznanie ich przywilejów

kolejny fakt to taki że mężczyźni stali się ciotami i pozwolili kobietom na takie traktowanie , kryjąc to potrzebami bliskości miłości i zrozumienia co spowodowało że dostali kopa w dupsko a ich kobieta woli poznać czarnego
po prostu chcesz tego wszystkiego to bądź wyschniętym z uczuć sk***ielem który gdy coś chce uzyskać musi się pokłócić i jebnąć drzwiami

DGZwiro

2014-06-26, 21:41
j***ć feministki. Z prostego prawa Darwina-dajmy im to czego chcą (aborcja, 100% poświęcania się w robocie i oczywiście żadnego rodzenia dzieci bo faceci nie rodzą to my też nie) i za parę lat będzie po nich spokój.

Nothyn

2014-06-26, 23:59
Ohoho, nie wytrwałem do połowy filmu, bo trzeba co drugie zdanie dodać jakieś przekleństwo, tylko popie**olonych amerykanów i polaków może takie coś śmieszyć.

Imipenem

2014-06-27, 11:55
Bo pękne ze śmiechu, ledwo oddycham. Bożesz ty mój jakież to śmieszne ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. A najśmieszniejsza jest ta jego modulacja głosem ojoj ha hahahahhaha co za ubaw. ch*jOWE