18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bilard

mariusz3pl • 2023-08-20, 11:02


Nie widzę białej :roll:

Bul_od_bytu

2023-08-21, 18:51
0dbytBiskupa napisał/a:

Skoro to ja jestem idiotą, po co się tak prujesz?



Wolałem się upewnić co do twojego przypadku żeby na przyszłość wiedzieć z kim mam do czynienia. Wszystko jasne

kooloo

2023-08-21, 21:50
Heliar napisał/a:

Bo jesteś głupi i nie wykształcony, jeśli myślisz że tam cywilizacji nie było.



Podpowiedz jaka to cywilizacja powstala na czarnym lądzie , jakies piramidy swiatynie ruiny miast ? , tylko nie mieszaj do tego wplywow arabskich , taka typowo czarna ?

0dbytBiskupa

2023-08-22, 13:48
mit2 napisał/a:

Niebieski laser półprzewodnikowy, asymetryczne systemy liczbowe, pionowe siłownie wiatrowe, energetyczny przetwornik akumulacyjno-rozpraszający. Jest nawet książka Jarosława Górskiego opisująca polskie wynalazki XX i XXI wieku. Kup i przeczytaj, jeśli nie przekracza to twoich możliwości intelektualnych.
A teraz ładnie przeproś i won z powrotem do swojej nory


No i bzdury piszesz, niebieski laser półprzewodnikowy to dzieło Japończyków, pionowe siłownie wiatrowe w różnych wersjach konstruowano już 100 lat temu i nie w Polsce. Ten przetwornik to tzw. zderzak Łągiewki, nad którym rozpływała się propaganda PRL, ale gówno w niego wyszło. Nawet są tacy, co twierdzą, że to oszustwo.

A teraz sam przyznaj, że nieźle się musiałeś namęczyć żeby to wszystko znaleźć, a dupy nie urywa. Dotarło?

Bul_od_bytu napisał/a:

Wolałem się upewnić co do twojego przypadku żeby na przyszłość wiedzieć z kim mam do czynienia. Wszystko jasne


I nie wytrzymałeś, musiałeś. :-D
To jak, bawimy się dalej?

mit2

2023-08-22, 17:22
0dbytBiskupa napisał/a:

No i bzdury piszesz, niebieski laser półprzewodnikowy to dzieło Japończyków, pionowe siłownie wiatrowe w różnych wersjach konstruowano już 100 lat temu i nie w Polsce. Ten przetwornik to tzw. zderzak Łągiewki, nad którym rozpływała się propaganda PRL, ale gówno w niego wyszło. Nawet są tacy, co twierdzą, że to oszustwo.


Jednak wolę wierzyć artykułom na portalach branżowych i książkom, niż jakiemuś randomowemu frustratowi z sadola ;-)

0dbytBiskupa napisał/a:

A teraz sam przyznaj, że nieźle się musiałeś namęczyć żeby to wszystko znaleźć, a dupy nie urywa


Wpisz baranie "polskie wynalazki XX w" w google i się przekonaj.

Koniec karmienia, zdychaj z głodu w swojej piwnicy :lol: