18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Big motocipa

~McSadol • 2023-06-29, 22:24
to samo w sobie jest sadystyczne ..


Halman

2023-06-29, 22:27
toż to pasztet zajęczy...

przepis;
jedziesz na dyskotekę
podrywasz jakiś pasztet
bierzesz go na chatę
rżniesz aż pasztet zajęczy...

Testodemon

2023-06-29, 22:35
jak sie rozjebią to będzie miał miękkie lądowanie przynajmniej ;)

Cupracabra

2023-06-29, 22:42
Grubaska pojechała do Ameryki łacińskiej, bo tam będzie miała branie u tych nieskalanych inteligencją ciapaków, dlatego taka zadowolona. Pewnie długo nie pożyje. Świnia w kryzysowej sytuacji nie da rady sp***olić, a z jej gabarytami przypadkowa/celowa kula będzie miała łatwy cel by utkwić w tym zalanym cielsku.

Anal_Intruder_69

2023-06-29, 22:47
Nic się im nie stało, nie wyj***li się ani nie wpadli pod ciężarówkę. Nie oglądać.


P.S. To jest obrzydliwe.

Glockiem

2023-06-29, 22:49
Testodemon napisał/a:

jak sie rozjebią to będzie miał miękkie lądowanie przynajmniej



Gorzej jak to on będzie na dole, a ona na niego spadnie XD



Cupracabra napisał/a:

Grubaska pojechała do Ameryki łacińskiej, bo tam będzie miała branie u tych nieskalanych inteligencją ciapków, dlatego taka zadowolona. Pewnie długo nie pożyje. Świnia w kryzysowej sytuacji nie da rady sp***olić, a z jej gabarytami przypadkowa/celowa kula będzie miała łatwy cel by utkwić w tym zalanym cielsku.



Czy ja dobrze zrozumiałem? Wg. Ciebie, ona któregoś dnia się obudziła i uknuła swój plan, że pojedzie do Ameryki łacińskiej, bo w jej ojczystym kraju jej nie chcą? I znajdzie sobie "Nieskalanego inteligencją ciapaka", po to żeby ułożyć sobie z nim życie?
Jeśli tak by było, to myślę że dziewczyna podbije świat swoją kreatywnością i dążeniem do celu. k***a, dobra jest! Mógłbyś się od niej czegoś nauczyć. XD

Mariusz87

2023-06-29, 22:49
Testodemon napisał/a:

jak sie rozjebią to będzie miał miękkie lądowanie przynajmniej



Albo go jeszcze zmiażdży

kris1978

2023-06-29, 23:00
To sobie laskę wyhaczył, przegryw j***ny

Cupracabra

2023-06-29, 23:09
Glockiem napisał/a:

Gorzej jak to on będzie na dole, a ona na niego spadnie XD
Czy ja dobrze zrozumiałem? Wg. Ciebie, ona któregoś dnia się obudziła i uknuła swój plan, że pojedzie do Ameryki łacińskiej, bo w jej ojczystym kraju jej nie chcą? I znajdzie sobie "Nieskalanego inteligencją ciapaka", po to żeby ułożyć sobie z nim życie?
Jeśli tak by było, to myślę że dziewczyna podbije świat swoją kreatywnością i dążeniem do celu. k***a, dobra jest! Mógłbyś się od niej czegoś nauczyć. XD



Zobacz ile jest starych dziadów, którzy jeżdżą do Tajlandii, aby sobie por*chać. Ile jest na świecie idiotek, które myślą o bogatych arabach, a kończy się na sraniu na łeb. Raczej mądra osoba nie jeździ na turystykę, aby zwiedzać takie kraje jak Brazylia, Wenezuela, gdzie rocznie jest po 50-60k morderstw (nie uwzględniając osób zaginionych, których się nie wlicza w statystykę). Jeżeli jest turystką, to jest jeszcze głupsza niż teoria wyżej. A świata nie podbije, najwyżej podbije do niej ciapak, aby wyrwać torebkę/telefon.

tomnbb

2023-06-29, 23:45
Odważny, robił whellie i nie bał się, że mu motor nie przeważy

darek1234

2023-06-29, 23:49
Na takiej dupie to można grilla z kolegami zrobić

Budrys2000

2023-06-29, 23:59
darek1234 napisał/a:

Na takiej dupie to można grilla z kolegami zrobić



Narobiłeś mi ochoty na grilowaną cukinię



;-)

rafels

2023-06-30, 02:38
To z jakiegoś miotu kazirodczego. Takie podobne.