18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biegusiem do wody

~Sunday • 2021-04-20, 12:10

Uznanie należy się ostatniemu zawodnikowi :-D

Payan

2021-04-20, 12:15
No i warzywko oraz wózek w najgorszym wypadku.

swampman

2021-04-20, 13:22
darwin zaciera rece...
najwolniejszy, wspieral sie na innym, wywrocil sie, dobiegl ostatni i skrecil kark.

Gandalf-Szary

2021-04-20, 13:57
Obstawiam że nic mu się nie stało, rączki zamortyzowały wyczyn.

Besteher

2021-04-20, 15:12
Zawsze mnie ciekawią skąd takie filmiki się biorą. Nie mówię o samym wydarzeniu, ale o wrzuceniu go do sieci. Ktoś po kilku dniach/tygodnia sobie go nagle znajduje na dysku i sobie mówi: "o. Zapomniałem, że mam wideo jak znajomy robi z siebie kalekę. Wrzucę to do sieci"?

sqnk

2021-04-20, 15:34
gdzie ciag dalszy ja sie pytam...

plastic

2021-04-20, 16:57
za duzo sadola ogladacie. nie kazdy taki skok konczy sie kalectwem. obstawiam ze temu tutaj nie stalo sie NIC a wy sie brandlujecie jacy to jestescie zimni czekiści i jak smieszkujecie z czyjegos kalectwa. polskie pelikany :)

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-20, 18:14
plastic napisał/a:

za duzo sadola ogladacie. nie kazdy taki skok konczy sie kalectwem. obstawiam ze temu tutaj nie stalo sie NIC a wy sie brandlujecie jacy to jestescie zimni czekiści i jak smieszkujecie z czyjegos kalectwa. polskie pelikany



Widać żeś ekspert, podziel się z nami filmem instruktażowym a następnie obowiązkowo jeden z nieudana próba.

Insaner

2021-04-20, 18:49
Jakim kalectwem, zgłupieliście? Skoczył na ręce jak do przewrotu w przód w płytką wodę. Przecież tak można i zrobić bez kontuzji na twardym podłożu jeśli ktoś umie. W najgorszym razie zarył głową o dno,ale i tak zamortyzował uderzenie. W lepszym po prostu nalał sobie do nosa wody.

tetrusmorderca

2021-04-20, 19:56
Insaner napisał/a:

Jakim kalectwem, zgłupieliście? Skoczył na ręce jak do przewrotu w przód w płytką wodę. Przecież tak można i zrobić bez kontuzji na twardym podłożu jeśli ktoś umie. W najgorszym razie zarył głową o dno,ale i tak zamortyzował uderzenie. W lepszym po prostu nalał sobie do nosa wody.



Mylisz się. W przypadku uderzenia głową w dół ręce niczego nie dają. Większość chudzielców nie jest w stanie utrzymać 70 kg rękoma, a co dopiero taki ciężar rozpędzony z impetem. Tym bardziej kiedy skacze się do wody i nie spodziewa się uderzenia. Ręce zginają się jak zapałki.

ellsworth

2021-04-20, 21:32
tetrusmorderca napisał/a:

Mylisz się. W przypadku uderzenia głową w dół ręce niczego nie dają. Większość chudzielców nie jest w stanie utrzymać 70 kg rękoma, a co dopiero taki ciężar rozpędzony z impetem. Tym bardziej kiedy skacze się do wody i nie spodziewa się uderzenia. Ręce zginają się jak zapałki.



Może i zginają się w łokcu, ale w ramionach się blokują. Między wyciągnietym ramieniem jest wystarczająco miejsca by osłonić głowę. Natura nie jest taka głupia i przewidziała taką sytuację.

avox

2021-04-22, 06:54
Besteher napisał/a:

Zawsze mnie ciekawią skąd takie filmiki się biorą. Nie mówię o samym wydarzeniu, ale o wrzuceniu go do sieci. Ktoś po kilku dniach/tygodnia sobie go nagle znajduje na dysku i sobie mówi: "o. Zapomniałem, że mam wideo jak znajomy robi z siebie kalekę. Wrzucę to do sieci"?



Nie wiem, ale się domyślam
Jeden kumpel wysyła drugiemu filmik "ty zobacz jak mareczek się załatwił", i ten kumpel który dostał filmik wysyła dalej do kumpla "zobacz jak taki mareczek kumpel kumpla się załatwił" I ten kumpel wysyła dalej i w końcu ktoś kto ma na to wywalone i nie zna mareczka wrzuca filmik do ogólnodostępnej sieci