18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biegnij koniku, biegnij

~Beny • 2018-09-23, 00:43
Aż do rzeźni bram :-|


Cz...........as

2018-09-23, 00:54
W ch*j mi go szkoda :-(

Tryper

2018-09-23, 01:04
Dobry materiał, dobry tytuł, w dodatku z tego co widać całkiem realny.

Smartghetto

2018-09-23, 02:21
Macie przykład na jakie zabawy szejkowie wydają drobniaki - wolę by konie z Janowa uczestniczyły w polskich defiladach których jest coraz wiecej...

djted

2018-09-23, 04:15
"wolę by konie z Janowa uczestniczyły w polskich defiladach których jest coraz wiecej..." o ty j***ny pisiorze.... duzo trych koni morze uczestniczyc bo nawet j***na aukcje potraficie sp***olic.....

Hose88

2018-09-23, 06:46
djted napisał/a:

"wolę by konie z Janowa uczestniczyły w polskich defiladach których jest coraz wiecej..." o ty j***ny pisiorze.... duzo trych koni morze uczestniczyc bo nawet j***na aukcje potraficie sp***olic.....



Jak chcesz już bronić to co Narodowe, Polskie i Nasze, to chociaż rób to k***a poprawnie i naucz się prostej techniki odmiany RZ n R (morze - morski).

Morze - głębokie i szerokie, moŻe - jeszcze nie wiem/chyba.

Język to też nasze dziedzictwo!!

Walisz takie byki w swoich wpisach, że obraz narodowiec/prawak - troglodyta, to przy Tobie jest to komplement, ale co racja, to racja, j***ć pis i resztę hołoty, a konia szkoda, bo pójdzie na kiełbasę.

wu...........py

2018-09-23, 07:00
kurestwo ciapackie/muzulmanskie/ch*j wie jakie. konie to jedne z najmadrzejszych stworzen znanych czlowiekowi, szkoda ze tak czesto wykorzystywane az do smierci.

~Velture

2018-09-23, 07:22
Lubię kabanosy z koniny

saves

2018-09-23, 08:13
Ran horsiku, ran
Aż do rzeźni bram.

DoubleBorger

2018-09-23, 10:02
W dzisiejszych czasach nie można koniowi pomóc w takich sytuacjach, czy można, ale ludzie mają to w - cytując pewnego pana - piździe k***a? (Stonoga.jpg) kabanosy są spoko, ale to tak jakby z psa robić kiełbasę, bo ogon złamał.

Ps. Nie wiem ile czasu koń spędza na stojąco, czy po jakiejś rehabilitacji byłby sprawny

PhantomMask

2018-09-23, 10:17
DoubleBorger napisał/a:

W dzisiejszych czasach nie można koniowi pomóc w takich sytuacjach, czy można, ale ludzie mają to w - cytując pewnego pana - piździe k***a? (Stonoga.jpg) kabanosy są spoko, ale to tak jakby z psa robić kiełbasę, bo ogon złamał.

Ps. Nie wiem ile czasu koń spędza na stojąco, czy po jakiejś rehabilitacji byłby sprawny


Nie można,jedynie co tutaj można to młotkiem w łeb żeby się nie męczył i w sumie to nie wiem na co te brudasy czekają...
Złamań u koni się nie leczy. Naderwane ścięgna wiązadła i inne urazy tak. Ile czasu spędza na stojąco ? Większość życia. Konie bardzo rzadko się kładą.

Velture napisał/a:

Lubię kabanosy z koniny


Fascynujące

SzczeryDoBolu

2018-09-23, 11:39
Velture napisał/a:

Lubię kabanosy z koniny


Ty to byś nawet gówno zjadł dla tych głupich wirtualnych piw ...

Wełzew

2018-09-23, 12:35
h*je z was.

panta_rhei

2018-09-23, 14:16
Pod koniec filmu się położył i zobacz co się stało

Perhydrol

2018-09-23, 15:24
SzczeryDoBolu napisał/a:


Ty to byś nawet gówno zjadł dla tych głupich wirtualnych piw ...


Kto wie, może właśnie oblizuje palce :D