18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Biegali goli po boisku !

~Tołdi • 2008-10-13, 18:02
wspolczesna.pl napisał/a:



To tancerze biegali goli po boisku

Łomża. Golasami biegającymi wczoraj po boisku "Perspektywy" byli najprawdopodobniej tancerze spoza Łomży, uczestnicy Turnieju "Wirująca Strefa”.

- Drzwi od szatni były otwarte i na murawę wbiegli uczestnicy imprezy tanecznej z Hali Olimpijczyków Polskich. Ich eksces mógł się dla nas zakończyć walkowerem - powiedział nam dzisiaj rano Zbigniew Lipski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa”, organizator wczorajszego meczu. Na szczęście "Perspektywa" pokonała Szudziałowo 2:1.

Lipski nie widział powodu, aby poinformować policję o całym tym wydarzeniu. Funkcjonariusze z kolei - póki co - nie zajęli się sprawą.

- Był to tzw. nieobyczajny wybryk, mówi o nim artykuł 140 kodeksu wkroczeń. Jeżeli do zajścia doszło w obecności dzieci, takie zachowanie może być uznane nawet za przestępstwo - powiedział Tomasz Wilk z Prokuratury Rejonowej w Łomży.

- Ja tego nie widziałem. Na turnieju było spokojnie, nikt nie pił alkoholu. Oni z pewnością nie mogli być od nas! - zaprzeczał Roman Borawski dyrektor Miejskiego Domu Kultury i organizator tancznego turnieju.

Jednak po zbliżeniu zdjęcia golasów na monitorze komputera, okazało się, że mają oni na rękach bransoletki "Wirującej Strefy”.

- Być może akurat ci uczestnicy tutnieju odpadli w sobotę i chcieli na koniec zrobić głupi żart. Teraz ciężko powiedzieć, kto to był. Oni już się spakowali i wyjechali - dodał Borawski.

Zapewne była to więc grupka "luzaków”, czyli zawodników nie będących w konkretnej drużynie.

- Na razie jest tylko zdjęcie w waszej gazecie. Musimy porozmawiać z organizatorami obu imprez i przepytać świadków zdarzenia. Oprzemy się na zapisach kamer z telewizji lokalnej - oświadczył Krzysztof Leończak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Gołym tancerzom za ich skandaliczny wybryk grozi kara aresztu, grzywny bądź nagany.




[img:e757003fbb]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=GW&Date=20081013&Category=REG20&ArtNo=902626634&Ref=AR&MaxW=580&border=0&title=1[/img:e757003fbb]