18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biegacz.

de_Sade • 2019-06-14, 19:45
Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie... czy jakoś tak. Rosja, Moskwa.


:dead: x2

~_Yarko_

2019-06-14, 19:48
Zabójcze było przyśpieszenie jakiego nabrał.

Halman

2019-06-14, 19:50
ile obstawiacie że dostawca karmy dla kotów zapie**alał?

mygyry

2019-06-14, 21:20
Czy tam się potoczyła głowa przechodnia?

bodzionek

2019-06-14, 21:22
Czasami, rzadko, najdzie mnie taka myśl "może bym sobie kupił motocykl". Wchodzę wtedy na yt, przeglądam jakieś recenzje, orientuję się w cenach. Męczy mnie to troszkę więc wchodzę na sadistica pooglądać jakieś głupoty. No i ch*j. Już znowu mi się nie chce.

Budrys2000

2019-06-14, 21:25
Raz w życiu widziałem wypadek motocyklisty, jeszcze w latach 90-tych, widok głowy leżącej kilkadziesiąt metrów dalej pamiętam do dzisiaj

bleblebator1

2019-06-14, 22:19
Budrys2000 napisał/a:

Raz w życiu widziałem wypadek motocyklisty, jeszcze w latach 90-tych, widok głowy leżącej kilkadziesiąt metrów dalej pamiętam do dzisiaj



Puszczała oczko do ciebie?

McQurwa

2019-06-14, 22:46
Odebrał Kamilowi rekord w przelocie

Byku35

2019-06-14, 22:48
kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
k***a pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zaj***ł ze sklepu

pie**ole te bieganie

kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
k***a pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zaj***ł ze sklepu

pie**ole te bieganie
biegniesz jesteś winny ja pie**ole polaczki k***a

Mors_Nigra

2019-06-14, 23:02
j***ć ich obu, tacy sami debile.

Hasky128

2019-06-15, 00:33
Byku35 napisał/a:

kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
k***a pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zaj***ł ze sklepu
pie**ole te bieganie
kiedyś, mówię idę se pobiegać dla zdrowotności
k***a pies mnie pogryzł i kilku chopa zaczęło mnie gonić jak się okazało w pobliżu gdzie biegałem biegłem ktoś coś zaj***ł ze sklepu
pie**ole te bieganie
biegniesz jesteś winny ja pie**ole polaczki k***a



Ile razy musisz popełnić błąd, żeby się nauczyć?

igorzasty18

2019-06-15, 03:09
Jaka jest jedna z różnic, dnia codziennego pomiędzy osobą żyjąca w Rosji, a taką co żyje w Polsce? Otóż taka, że w Rosji po ciężkim dniu w pracy, człowiek stojąc w korku dla relaksu włącza sobie strony z filmami typu funny video, a nie jak u nas Sadistic i najlepiej jeszcze dział Hard. A wiecie k***a dla czego tak jest? Bo Rusek, na powrocie z roboty, jak stoi kilka godzin w korku, przez jakiegoś ch*ja co się zabił z własnej głupoty czy to na motorze, czy też w samochodzie ma to w dupie. A powód jest prosty. Otwórz ma on tą świadomość, że pod koniec, przez dobre 15min przejeżdżać będzie obok smugi krwi, gdzie obok będzie leżeć sobie jakaś dłoń, tam gdzieś noga a na poboczu kask..... Ach nie po chwili dostrzega, że kask ma oczy. Czyli jest to głowa w kasku, po czym jedzie dalej. W dodatku wszystko to jest oddzielone tylko pachołkami albo nawet nie. Dzięki czemu ma lepszą jakość niż full HD a taki Sadistic by go tylko wk***ił filmami z ch*jową jakością. A w Polsce po wypadku, od razu blokada drogi, korek, że w ch*j godzin stania i czekania, bo muszą drogę pozamiatać, umyć i jeszcze tylko k***a pastowania brakuje. (Bo o ustawianiu w celu zasłonięcia najciekawszych rzeczy, jakiś namiotów jakby na Woodstocku byli, to nie wspomnę.) A ty stojąc w korku i chcąc zobaczyć coś, nie mającego nic wspólnego z PiSem i PO, a zarazem ciekawego i rzadko spotykanego, dla zabicia nudy i nerwów, wręcz jesteś zmuszony przeglądać filmy na sadistic mimo tego, że autorzy w 80% przypadków do ich nagrywania, używali chyba kalkulatora. :-P

Wesoły_Januszek

2019-06-15, 07:39
pewnie brał narkotyki i go wzięło zmiotło z planszy

Respektuj

2019-06-15, 08:00
Nie patrz w luaterka.... tylko jedz jak czlowiek a nie jezdza jak wariaty i maja pretensje. Jednego mniej tak trzymac. Niech jezdza jak ludzie i zostanie garstka ktora nie bedzie stwarzac zagorozenia na drodze