18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedny ten konik bo go dopadł...

Halman • 2023-07-22, 21:13

sk***iały pitbull...

lacrimal

2023-07-23, 08:19
wojsfoul napisał/a:

k***a ludzie są sp***oleni, chcesz psa to masz w p*zdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapie**alać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są sp***ole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



To tak samo jak z bronią, można kupić pistolet na wodę albo automat.
Albo z samochodami - moźna jeździć Tico ale też rozwalać innych f-150
Każdy taki chce mieć przedłużkę do ku*asa.

Cezary666

2023-07-23, 08:30
wojsfoul napisał/a:

k***a ludzie są sp***oleni, chcesz psa to masz w p*zdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapie**alać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są sp***ole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



A jeśli na filmiku byłby owczarek niemiecki, kaukaz, owczarek środkowo-azjatycki, duży kundel, owczarek belgijski, labrador to co wtedy z tym gettem, tacy właściciele już nie mają wstępu?

AnalAcrobat

2023-07-23, 08:49
wojsfoul napisał/a:

k***a ludzie są sp***oleni, chcesz psa to masz w p*zdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapie**alać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są sp***ole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



Za każdym popie**olonym psem stoi popie**olony człowiek. Ja mam pitbulla i nigdy go na agresywnego nie robiłem i taki nie jest. Do obrony domu mam 5.56mm i nie muszę sobie przedłużać ku*asa agresywnym psem. Ale niestety są ludzie którzy nawet zarabiali żeby ich psy się zabijały w klatkach.

nerwusadas

2023-07-23, 11:40
wojsfoul napisał/a:

k***a ludzie są sp***oleni, chcesz psa to masz w p*zdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapie**alać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są sp***ole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



nie strasz nie strasz bo sie zesrasz

ra0mir

2023-07-23, 12:40
wojsfoul napisał/a:

k***a ludzie są sp***oleni, chcesz psa to masz w p*zdu ras do wyboru, małe, duże, chude, grube, takie co mogą zapie**alać dziennie po 50km i takie co im przy kichnięciu na raz odbyt i oczy wypadają... A są sp***ole, które postanawiają sobie kupić ultraagresywny worek gówna z zębami. Dla właścicieli pitbulli powinny być specjalne getta, żeby się tam mogli razem ze swoimi kudlami pozagryzać



Ale ch*j tam, nawet jak kupi taką poj***ną rasę to wystarczy kaganiec założyć i może chodzić z tym przedłużeniem siurka normalnie po ulicy. Ale nie, oni go k***a tresują, bo psa trzeba umieć ułożyć. Zjeby.

PentagramOdDiabła

2023-07-23, 13:02
Nie lepiej było zostawić psa i koń sam by załatwił sprawę wdeptując kopytami psa w posadzkę? Bardzo lubię psy. Sam miałem w życiu dwa. Ale tych poj***nych agresywnych ras nie trawie. Pierwszym moim był wilczur Maksiu. Mieszanka owczarka niemieckiego z ..jakimś wilczurem pomieszanym xd. Ale do rany przyłóż pies. Nie lubił innych dużych psów. Kiedyś na solówce rozj***ł takiego pitbulla to gość od tego ścierwa obraził się na mnie. Chyba jego dumą i honor ucierpiały, że jak przybiegł to Maksiu siedział na nim i tamten bez szans..i dobrze tak k***ie. Maksiu poniósł też kiedyś sromotną porażkę kiedy to z pobliskich zakładów mięsnych uciekł owczarek kaukaski, basior taki z 80kg.. to moim Maksiem około 45kg rzucał jak szmatą. Myślałem że po nim, ale po tygodniu jak nowy. Koniec historii. Milej niedzieli.

Krzysztof1988

2023-07-23, 13:06
hitmeme napisał/a:

Miałem pitbula rednosa i takich akcji nie odpie**alał .Wychowywany z dziećmi . To nie kwestia rasy tylko wychowania .


Owszem, napewno wychowaniem ważne. Aczkolwiek typowy Seba kupuję z pseudo hodowli za pół ceny , często ten pies ma zaburzenia z natury. Tak czy siak taka rasa powinna być na pozwolenie, a nie że każdy debil może sobie takie coś kupić.

ba...........zu

2023-07-24, 23:21
hitmeme napisał/a:

Miałem pitbula rednosa i takich akcji nie odpie**alał .Wychowywany z dziećmi . To nie kwestia rasy tylko wychowania .



Ten też mógł być wychowany z dziećmi, ale najwyraźniej nie z końmi.

AnalAcrobat napisał/a:

Za każdym popie**olonym psem stoi popie**olony człowiek. Ja mam pitbulla i nigdy go na agresywnego nie robiłem i taki nie jest. Do obrony domu mam 5.56mm i nie muszę sobie przedłużać ku*asa agresywnym psem. Ale niestety są ludzie którzy nawet zarabiali żeby ich psy się zabijały w klatkach.



Skoro nie musisz, to po co go kupiłeś? Ty wiesz, że nie jest agresywny (albo ci się wydaje), ale.ludzie nie wiedzą, więc efekt przedłużenia siurka dokładnie ten sam.