18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedny Rydzyk

czokmen • 2016-09-19, 15:00
co by było gdyby ojciec rydzyk poszedł na medycynę :lol:


2:31 :D

nowynick

2016-09-19, 15:07
to może jak tak mu będzie lepiej zorganizujmy ściepę narodową na te 10 koła na miesiąc (dobre zarobki polskiego lekarza) i niech już więcej nie żebrze biedaczek?

Chciałbym zobaczyć jego reakcję na tą propozycję :mrgreen:

PS jaka łapówka? Toć to tylko wyraz sympatii...

Umpalalumpa

2016-09-19, 15:22
Ja pie**ole, przerażające jak perfidnie i bezczelnie manipuluje...

mygyry

2016-09-19, 15:33
Nie wspomniał o chętnych rezydentkach ;-)

DarthMoon

2016-09-19, 15:56
Niestety ludzie są na tyle głupi, że wierzą takim ludziom jak Rydzyk czy Kaczyński. Przez lata pomagałem finansowo pewnej starszej kobiecie, do czasu aż zobaczyłem, że wysyła rydzykowi pieniądze. Podczas rozmowy w której chciałem jej wytłumaczyć, że kupuję jej żywność itd, a ona każdy grosz wysyła to Torunia wyszło, że ja jestem zły i Kaczyński mnie zamknie. Serce boli, że teraz kobieta sprzedaje kwiatki na chodniku żeby mieć na jedzenie, ale dalej jest opętana przez Rydzyka i Kaczyńskiego.
To jest niesamowite jak można wpłynąć na słabą psychikę. Ktokolwiek na świecie powie coś złego na Rydzyka lub na Kaczyńskiego to jest kut*a i lubi PO. Cały świat kocha PO... szok!!

Jason-X

2016-09-19, 16:05
co on pie**oli? rozmowa z dupy o niczym ... musi jeść dobre tabletki żeby tak pie**olić

decode21

2016-09-19, 17:18
DarthMoon napisał/a:

Niestety ludzie są na tyle głupi, że wierzą takim ludziom jak Rydzyk czy Kaczyński. Przez lata pomagałem finansowo pewnej starszej kobiecie, do czasu aż zobaczyłem, że wysyła rydzykowi pieniądze. Podczas rozmowy w której chciałem jej wytłumaczyć, że kupuję jej żywność itd, a ona każdy grosz wysyła to Torunia wyszło, że ja jestem zły i Kaczyński mnie zamknie. Serce boli, że teraz kobieta sprzedaje kwiatki na chodniku żeby mieć na jedzenie, ale dalej jest opętana przez Rydzyka i Kaczyńskiego.
To jest niesamowite jak można wpłynąć na słabą psychikę. Ktokolwiek na świecie powie coś złego na Rydzyka lub na Kaczyńskiego to jest kut*a i lubi PO. Cały świat kocha PO... szok!!



A Owsiakowi wierzysz? Dajesz niby na sprzęt dla szpitali a ten część daje na organizację Woodstock, część dla swojej rodziny, część dla siebie i kupuje też trochę sprzętu. Tylko nie piszcie że szpitale by nie istniały bez owsiaka bo tyle co wośp uzbierał od początku to jest ułamek procenta kasy jaka idzie co roku na opiekę zdrowia z budżetu państwa.
Dużo ludzi starszych ufa rydzykowi dla tego że jako jedyny wyszedł z jakąś ofertą do tych staruszków (radio, tv trwam), również identyfikują się z jego poglądami. To nie jest tak że ktoś ich omotał. Równie dobrze można napisać że ktoś ludzi omotał nienawiścią do Rydzyka. Jeżeli macie pretensje do rodziców czy dziadków że dają na "rydzyka" to bardzo często wasze relacje wyglądają tak że zostawiliście swoich rodziców czy dziadków samych. Widujecie ich od święta lub nawet tylko telefon żeby sprawdzić czy jeszcze żyją. Wiele takich przypadków już widziałem i wygląda to tak samo: "O pani dzieci to nie mają czasu, w świat wyjechały kariery robią, na samochód zbierają a w święta to będę sama bo dzieci na narty jadą wreszcie chwile odpocząć. A córka to w ogóle w nic nie wierzy, to ja sobie włączę radio i zdrowaśki za nich zmówię." Nie słucham nie oglądam, nie interesuje mnie Rydzyk, każdy ma prawo wyboru co chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Niektórzy dają na KOD i Nowoczesnej i szumu nikt nie robi.

lakeroll

2016-09-19, 17:34
"teraz SLD milczy" aż mnie ciarki przeszły

ePeeL

2016-09-19, 20:54
decode21 napisał/a:



A Owsiakowi wierzysz? Dajesz niby na sprzęt dla szpitali a ten część daje na organizację Woodstock, część dla swojej rodziny, część dla siebie i kupuje też trochę sprzętu. Tylko nie piszcie że szpitale by nie istniały bez owsiaka bo tyle co wośp uzbierał od początku to jest ułamek procenta kasy jaka idzie co roku na opiekę zdrowia z budżetu państwa.



Tak? To w takim razie chciałbym, żebyś podpisał notkę, że jak Ty albo członek Twojej rodziny traficie do szpitala z jakiejś przyczyny to nie chcecie być leczeni sprzętem Owsiaka z WOSP'u. Skoro go tak mało nakupił to nie masz się czym martwić, no nie? ;)

tranzystor

2016-09-19, 21:01
Szczyt bezczelności - Rydzyk mówi o przekrętach. Wyciągnął dzięki PiSowi miliony żłotych, od początku działał poza prawem, dostał dotacje na prywatną "uczelnię", na której zarabia kasę.

Hrabia Drapula

2016-09-19, 22:22
nawet nie widziałem że można komuś tak głęboko w dupę wejść, akcja ratunkowa jak w kopalni będzie potrzebna