18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedna, strzelona ciupciajka..

Halman • 2022-06-08, 08:58

całowałbym obolałe miejsce... :-P

silwerbalk

2022-06-08, 17:38
Fajna dupa ale bal bym się wpie**olu .... Onaa więcej w udzie niż ja w pasie

lakeroll

2022-06-08, 18:19
lepsze podciąganie negatywne, guma tylko spowalnia postęp

czerczil

2022-06-08, 18:41
Ta maske to niech sobie na mozg zalozy idiotka!

xXPeinXx

2022-06-08, 19:29
Nie pierwszą nie ostatnią gumę jej cipuszka zaznała byleby z tą maską na ryju się dalej nie rozmnażała....

Vinyl

2022-06-08, 20:18
W temacie masek wiem że jeszcze przed zjabana pandemią rynek crosfittow homofitow i troglodytów wyprodukował taką maseczkę (taki nowy hit silowniany) która ograniczała ilość tlenu podczas treningu, przez co musiałeś głębiej oddychać i spalales więcej kcal

AbsolutnyBrakKarku

2022-06-08, 20:44
Beka_XD napisał/a:

Babochłop. Z takimi udziskami i bicepsami zadusiła by większość sradolowych piwniczaków, w tym ciebie Helmans.



No jak trans serio, ja oczywiście jestem ze trzy razy większy ale wolę fajną normalną dupę tylko nie zasuszoną jak anoreksja, żeby na bickach kości widać nie było, bo to jak pająk wygląda.

seren_i_ty

2022-06-08, 20:51
Co trzeba mieć we łbie żeby tak "ćwiczyć"? Fajna dupa ale głupia albo lubi jak ją psiocha boli! Jechać kilka kilometrów autem żeby "ćwiczyć" na siłowni, bo jestem ecofit! Debile! Wszędzie debile!

Basarab

2022-06-09, 07:40
Ten film z dźwiękiem był by zajebisty

rara

2022-06-09, 19:58
Ma te pierdziawę

Sigonek

2022-06-09, 20:13
baronturbina napisał/a:

Poj***ło się we łbach z maseczkami. Na ch*j jej maska na siłowni, założona niewłaściwie. Szkoda że jej ta guma na pół nie przecięła.



Nie we łbach się poj***ło, tylko pustotan między uszami został zapełniony papką z mediów kłamstwem, manipulacją i propagandą strachu. Już Lem mówił coś nie coś o idiotach, ale dopiero pandemia ukazała do jakiej skali społeczeństwa podległe nowojorskiej hegemonii finansowej są upadłe moralnie i zdegradowane do roli bydła roboczego. Zastosowanie szmaty na ryj, czyli łamanie podstawowych swobód, pod pretekstem walki z przeziębieniem ma sens logiczny wyłącznie na płaszczyźnie inżynierii społecznej i robienia z ludzi gówna, którym można dobrowolnie pomiatać przy użyciu mediów. Niewłaściwie założony kaganiec ? A co do ch*ja on niby daje, poza psychologicznym oddziaływaniem na masy ? Nie trzeba mieć więcej niż 30 IQ, żeby domyślić się, że odległośći mikroskopijne między włoknami szmaty są 20x większe od średnicy wirusa grypy. Poza tym bakterie i wirusy mogą dostać się do organizmu poprzez oczy, skóre itd. Generalnie jeśli bydło chce się odizolować od środowiska, to jedynym W MIARĘ skutecznym sposobem jest życie w inkubatorze. Jako człowiek, a nie gówno, mam konstytucyjnie zagwarantowane prawo do bycia traktowanym z GODNOŚCIĄ. Koniec końców i tak wszyscy umrzemy i k***a pseudopandemia z oficjalnym odsetkiem zgonów na poziomie 0,02% nie jest powodem, żeby człowieka sprowadzić do rangi świni. Jeżeli ameba jedna z drugą chce być świnią to ja bynajmniej nie mam nic przeciwko - statystycznie w każdej grupie społecznej większość jest osłami, tak niestety działa natura i jej dobór naturalnych predyspozycji. DLATEGO właśnie na świecie istnieją ELITY i dlatego demokracja to ustrój TOTALITARNY.