18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bieda, patologia i alkoholizm na polskich wsiach

hardkorowy czopek • 2013-05-15, 22:13
Dokument o patologii na polskiej wsi Zagórki z roku 97' (Arizona):


Dokument o patologii na podlubelskich wsiach (współczesny, Czekając na sobotę):


Nieoficjalna, amatorska kontynuacja powyższego (Czekając na piątek):


25latek opowiada o życiu pokazując swój pokój i zainteresowania:


Pidbull (Czekając na sobotę, odrębny dokument w 4 odcinkach):





Mimo, że to dział dokument i historia, nie mogłem dodać odtwarzacza YT, ani nawet samych linków, bo pisało to co zwykle, że należy uploadować na serwer, a nie da się jednocześnie, bo wszystkie filmy mają ponad 20minut.

PS. Jak znacie więcej takich, to dopisujcie.

malvo

2013-05-15, 23:22
Świetny pomysł nagrać film o polakach pijakach- jeszcze lepszy to gówno oglądać :lol:

wojtas2112

2013-05-16, 08:42
No tak k***a, bo to my Polacy jesteśmy winni temu że w czasie wojny wybili elitę naszego kraju i że 60 lat temu Ruscy zainstalowali nam pod przymusem system i rząd który miał za zadanie zniszczyć Polskę i Polskość jako taką. To nasza wina że jesteśmy miedzy młotem i kowadłem i napie**alają nas raz z jednej, raz z drugiej strony. A teraz wielkie halo bo w Polsce są patologie. Postaw jakikolwiek naród na naszym miejscu to już by nie istniał. Z resztą w każdym kraju zdarzają się patologie do których doprowadza sytuacja danej jednostki. Mieszkałem w Niemczech, Francji Holandii i jak wydaje wam się że tu nie ma takich sytuacji to się k***a grubo mylicie. Niektóre kurewki tylko czekają na weekend żeby wyrwać nowego pajaca na dyskotece tylko że tutaj tego tak nie widać bo ludzie mają jakąś pracę, szkołę, pieniądze wiec się tak nie wyróżniają z ogółu społeczeństwa.

va...........er

2013-05-16, 20:30
Opowiadał mi wujek mieszkający 25 lat w Argentynie, przy okazji zwiedził sporą część całej Ameryki Południowej, mówił że wszędzie spotykał patologie wcale nie mniejsze niż w Polsce z tą różnicą że tam ludzie piją, ćpają po domach bo po prostu się wstydzą że sobie nie radzą w życiu.

Swoją drogą jak koleś mógł wpaść na pomysł kolekcjonowania rolek po papierze od srajtaśmy?
-Tata widziałem że się rolka kończy to jak wiesz skończysz to podrzuć mi do pokoju, brakuje mi na kondygnacje, tylko żeby nie było tak jak z mamą że zostawia "ślady".
Ale brawa za systematyczność.

xts

2013-05-17, 12:42
podateczki znikają w czeluściach ich przepitych gardziołków