18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biden dotyka dzieci

cuurniprime • 2020-11-16, 01:16
Witajcie sadole, taka mała perełka. Kompilacja wiceprezydenta Joe Bidena dotykającego dziewczynki w niewłaściwy sposób na żywo w CSPAN. Wąchanie 0:36, 6:01, 8:55. Obmacywanie 4:24, 7:50. Niechciany całusek 10:37. Zapachniało PizzaGate :amused:



Ciekawe czy to był kasting czy już dawno wybrał :seksik:

ProVVe

2020-11-16, 19:21
Niezwyciężony napisał/a:

No właśnie nic nie zrobił, tak to tylko sprzedano. Od lat mówiono że wizy zostaną zniesione jak procent odrzuconych wniosków będzie odpowiedni. Była przecież akcja z tym masowym składaniem wniosków i złożyli ich tyle że staty się zgadzały. To nie była decyzja Trumpa bo on i poprzedni gówno mogli zrobić w tej sprawie.
I to jest właśnie propaganda



Taaa czytałem o tym. Problem w tym, że kiedy w liceum chciałem jechac do USA mój wniosek został odrzucony ponieważ mam rodzinę w kilku wiekszych miastach. Mój znajomy nie dostał turystycznej ponieważ nie miał żony czy stałego zatrudnienia i bali się, że zostanie. To, że składali bo lot kazał pokazuję tylko, że ktos musiał im zacząć pozwalać wjezdzać. Jeśli Dostaniesz vize w ambasadzie, wsiądziesz na pokład, wylądujesz na amerykańskiej ziemi to majster na lotnisku może Ci kazac wracać do Polski i nic nie zrobisz. Jeśli mają odgórnie powiedziany "zawróć go za źle poskładane rzeczy". Sam rok temu chwilę przed tym wyssanym śmiertelnym wirusem miałem lecieć do Usa i Azji. Nie zdążyłem zabrać się za vizę, ale rozmawiałem z wieloma osobami, które były i maja nadal ważną vize. Jedni wracali z Kolumbii i tam mozna kupic normlanie liście Koki do żucia. Zostawił sobie jednego w takim śmiesznym ichniejszym opakowaniu. Skutek piorunujący... To była droga powrotna przez Usa, ale mieli to w dupie sprawdzający. Trzepanie wszystkiego co sie da łącznie z kilkugodzinnym przesłuchaniem każdej osoby co łącznie dało naście godzin na lotnisku. Opisywali dzień po dniu z niesamowitymi szczegółami i właśnie nawet wtedy koleś mógł im dać zakaz powrotu do Usa, ale tego nie zrobił. A za obamy pewnie byłoby adios do zobaczenia za milion lat.

Także propaganda propagandą oczywiście, że wykorzystali to jako punkty dla siebie, Ale na lotnisku Ci kontrolerzy są Bogami i moga wszystko za byle co. Nic Ci nie da pieczątka ambasadora.Pogadaj z kimś kto miał "przygodę" albo wcześniejszych latach ubiegał sie o wizę turystyczną. Miałeś sporo warunków do spełnienia, a pytania były po to, żeby zweryfikować przydatność i szanse pozostania na czarno. Ja już bym dawno siedział w Miami, Nowym Jorku, Filadelfii czy Chicago ;-) . Jeszcze jestem ciekaw jak bedzie z praca. Osoby które za Trumpa nie miały problemów dostały tam pracę mogą znowu przechodzić "weryfikację" i ciągłe kontrole

Rebeliant

2020-11-16, 19:46
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

hahaha j***ni hipokryci, wszedzie hipokryci
Do tego poj***ni polityczni fanatycy, siadło wam na te puste łby i zerwało korbę. Ale to dobrze, karzeł wyludni Polskę z Polaków, zostaną same szumowiny posłuszne lewakom z pisu, rozpie**olą to co zostanie, a patrioci posprzątają was i wasz bałagan jak to już robiliśmy w w historii



Poj***ny jesteś wyjątkowo poważnie i nieodwracalnie.


Polska powinna się cieszyć z każdej słabości USA, bo USA to ch*j, nie sojusznik. Sojusznika to powinniśmy szukać w Czechach, Słowacji, Litwie, Łotwie, Estonii, Węgrzech, Niemczech, Rosji oraz w Chinach, Indiacm Japonii i Korei Południowej.

Im słabsze USA tym lepiej dla nas. Poprzednio Trump był największym pacanem, teraz Biden nim jest. I to jest sedno mojej wypowiedzi, abyśmy cieszyli się z jak najgorszej sytuacji w USA, bo słabe USA, to silniejsza Polska, a przede wszystkim PLN.

dantee

2020-11-16, 20:34
a to j***ny stary pedofil

boskigry

2020-11-16, 20:42
swampman napisał/a:

cierpia na te sama chorobe co polacy
zaglosowali nie za a przeciw komus
jeszcze zatesknia za trumpem



Blad kolego, tak bylo jak Trump w pierwszej kolejnosci zostal wybrany na prezydenta. Do tego doszlo w swietle gniewu przeciw wladzy i administracji Obamy.

Ja glosowalem na Bidena bez najmniejszej watpliwosci. Trump nigdy nie powinien byc prezydentem USA.

djpyza

2020-11-16, 21:42
Poj***ny stary dziad ch*j mu w dupę .....

mazga50

2020-11-17, 05:19
Dziad-pedofil prezydentem? Jakie to postępowe i nowoczesne!

rychu1160

2020-11-19, 21:57
Dobry jest. Niby nic atu niespodziewanka.

r.a.f

2020-11-20, 01:39
Katolicyzm mu wali na czapę, może naczytał się o JP2?

SocialMedia

2021-10-06, 01:56
Jedni mówią ze jest pedofilem, a drudzy ze nie jest.


xv89

2021-10-06, 02:07
"Nie ważne co myślisz, ważne co robisz". Niestety z Epsteinem sprawnie zadziałali i zamietli wiele spraw pod dywan.

Re...........a2

2021-10-06, 03:23
Niedługo wróci Donald to go wyjaśni...

joeblacktwo

2021-10-06, 03:25
j***ł go pies - to i zoofil też pewnie

Tryper

2021-10-06, 03:43
Demencja lvl hard.

CrookerS

2021-10-06, 05:56
Jak dla mnie bardziej wyglada jak siadacz odbytu na sloika niz na pedo :oops: