18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bicie swojej kobiety

zygmuntor • 2013-07-29, 22:03
Nawalony Rusek konsekwentnie bije swoją babę. Wyraźnie sprawia mu to przyjemność. Wszystko nagrywa kamerką internetową. Na końcu okazuje się, że ma ciekawy fetysz (18:05)
źródło: http://www.liveleak.com/view?i=0b0_1375118175

Luban

2013-07-30, 01:57
kapsel666 napisał/a:

Każdy mężczyzna który bije kobietę, nawet jeśli wygląda jak młody weieloryb, należy się soczysty pocisk prosto w jego pierolony pusty łeb. Jak widze taki filmik to mam ochote wsiąść w samochód i jechać do Ruskich, znaleźć typa i spuścić go w szambie tak gdzie jego miejsce. wk***iłem sie!!



Agresywny, nie szalej bo jeszcze ktoś uwierzy...
Rozumiem nie bić kobiet sam tego nienawidzę ale są przypadki gdzie lekki bitch slap jest wskazany. Nie, nie jestem damskim bokserem.

backbone

2013-07-30, 02:10
krille11 napisał/a:

Nie toleruje bicia kobiet. Tego sadystę napie**olił bym jak psa, a potem młotkiem jak na cymbałkach zaczął wybijać doremifasola



Psów się nie bije idioto.

biela24

2013-07-30, 02:22
Mam niemile wspomnienia z taki czyms(zdarzenie odbilo sie na mojej psychice) jak widze krew w takiej sytuacji naprawde caly sie gotuje, takiego typa to nic tylko potrzaskac tak zeby nie wstal..

jacek44

2013-07-30, 03:09
Jestem pewien, że wszyscy co skomentowali ten temat nigdy w życiu nie mieli sytuacji, że ktoś ich napie**alał blisko 20 minut. Nigdy nie byli w takiej sytuacji, że nie mieli już siły ruszyć ręką, a ktoś dalej kopał ich po twarzy. Jednak w necie każdy jest kozak i każdy tylko chce załapać błyskotliwym komentarzem swoje wymarzone wirtualne piwka.

Postaw się teraz na miejscu tej kobiety. Poczuj tą pie**oloną bezsilność. Nieludzkie jest takie napie**alanie kogokolwiek, tym bardziej kobiety. ch*j w to co by nie zrobiła, ch*j w to jaka by nie była. Nie pasuje ci? Spakuj szmaty, wyjeb za okno, zabierz klucze i nara. Ten film to pokaz upadku człowieczeństwa.

Zaraz pewnie jak to tutaj bywa milion internetowych ekspertów zacznie mnie tu jechać, że uważam się za nie wiadomo kogo. ch*j z wami. Nie jestem gołosłowny.

W bloku w którym wynajmowałem mieszkanie w 2011 miałem nad sobą sąsiadów. Z pozoru normalna rodzina, młode małżeństwo, dzieciak gdzieś tak z 5lat. Jak się tylko wprowadziłem, to długi czas było spoko. Później zaczęły się nocne płacze. Myślałem, że mają jeszcze młodszego dzieciaka, więc spoko. Którejś nocy zaczął się sajgon. Najpierw płacz, później kłótnia, jakieś szamotaniny. Na początku sparaliżował mnie strach, bo brzmiało to nieciekawie. Ucichło. Sąsiadki nie widziałem z dobry tydzień. To samo młodego. Wychodził tylko sąsiad. Sytuacja powtórzyła się po ośmiu dniach. Około 23 moment kulminacyjny przedstawienia, akcja przeniosła się na klatkę schodową. Bez zastanowienia wybiegłem sprawdzić co się stało. Zakrwawiona kobieta prosiła o pomoc, a facet wciągał ją siłą do mieszkania. Przyj***łem mu z całej siły, jak tylko potrafiłem. Okazał się twardszy niż myślałem. Nie będę tu pisał bajek, że rozłożyłem go jednym, czy dwoma strzałami. Dostałem trochę wpie**ol, śmiało można powiedzieć, że on tą walkę wygrał. Ktoś wezwał policję. I co? I oczywiście zawiasy dla mnie, za wtargnięcie do mieszkania i zaatakowanie sąsiada. Jak ktoś nie wierzy, wysyłać maile, prześlę skan wyroku sądowego.

Co mi to dało? To, że raz w życiu byłem pewien, że zareagowałem jak trzeba. Nie ważne, że otłukł mi ryj, pokazałem mu, że nie jest nietykalny, ani bezkarny. Wiosną zeszłego roku żona go zostawiła. Rozmawiałem z nią, przeprosiła mnie za przekłamanie zeznań i podziękowała mi za tamtą akcję, bo to dało jej impuls do odejścia od niego. I nie mam do niej wielkiego żalu, wiedziałem, że będzie kłamać, bo nie może z dnia na dzień się wyprowadzić itd. Wchodzi tu przecież w grę kredyt mieszkaniowy, jakieś uczucie, dziecko... Życie.

TheColt

2013-07-30, 03:32
k***a no ch*j ze mnie nie sadysta bo mnie ten film wk***ił.

Rezydent

2013-07-30, 04:21
@jacek44
a ch*j, wierzę Ci, akurat taki rozwój sytuacji był do przewidzenia. Sk***oli pełno na świecie, takie życie. Przynajmniej dwa życia uratowane.

Akli

2013-07-30, 08:28
No k***a j***ny telefon!

Alphi

2013-07-30, 08:47
Rzeczywiscie ciekawe jak facet napie**ala swoja kobiete. Zaden hard, zwykla patologia. Piwa nie bedzie.

czub1789

2013-07-30, 09:15
Miałem coś napisać ale nic to nie pomoże tej kobiecie powinna odejść od pok***ieńca ale wiadomo jak to jest w toksycznych układach będzie przy nim choćby ją prał codziennie cóż takie realia

xS...........on

2013-07-30, 18:58
ostatnia minuta najlepsza :O szkoda, że jeszcze nie nasrała

mctewu

2013-07-31, 00:48
A może to fake? :->