18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bicie pedofila

phrontch • 2020-12-06, 07:59
Bijący krzyczy, że zakrwawiony osobnik zgwałcił dziecko




homorek

2020-12-06, 20:20
Noside napisał/a:

Niby fajnie, ale teraz sobie pomyślcie, że jest to kraj, w którym będąc oskarżonym przez idiotę i jego kolegów jest się automatycznie winnym.



Skończ pie**olić to nie kwejk

damian_damian

2020-12-06, 22:04
No dobra, teraz dajcie filmik z tego jak go napie**alają :mrgreen: :mrgreen:

Noside

2020-12-06, 22:25
homorek napisał/a:

Skończ pie**olić to nie kwejk



No to się tobie chyba coś poj***ło, jak myślisz, że na sadolu jest banda idiotów brandzlująca się bezmyślnie nad każdym rodzajem przemocy. Wracaj na tego kwejka znawco.

fidel007

2020-12-06, 23:40
Myślę, że w tych krajach odbywa sie to trochę inaczej. Twój ojciec naprawia buty, na tej samej ulicy jest konkurencja. Rozpuszczasz plotkę że konkurencja to pedofil, społeczeństwo go butuje na śmierć i problem z głowy a lokalna policja ma na tyle dużo problemów z gangusami, że przymyka na to oko i umarza śledztwo. Tak postrzegam takie osądy.

aronio

2020-12-07, 23:23
"to że on zgrzeszył, no zgrzeszył .no a kto kto nie ma pokus? "

Noside

2020-12-28, 14:11
phrontch napisał/a:

Bijący krzyczy, że zakrwawiony osobnik zgwałcił dziecko



Od dzikusów z Brazylii już tyle jest takich filmików, że zaczynam się zastanawiać, czy "pedofil" to nie jest już zwykły slogan bez najmniejszego znaczenia.
spoiler

to...........10

2022-05-06, 04:18
marvel321 napisał/a:

Myślę, że to nie wystarczy. Kiedyś tutaj widzialem taki filmik z pedofilem i z pitbullem w roli głównej. Nie jestem sadystą, ale to jest odpowiednia kara dla każdego pedofila na świecie. Ten z filmu jest w takim stanie, że nic nie czuje pewnie.



Ale do pedofilów w sutannach i ich kolegóg, którzy ich ukrywają łasisz się na kolanach?