18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bicie bialego pasem

GeorgeHarvey1 • 2023-04-29, 21:30

Musi być wojna domowa

Tassadar

2023-05-01, 09:43
perun14 napisał/a:

Wyleczą ich szybko z tego black live matters, murzyny to największe bydło w USA zaraz koło lgbtów, ale wiadomo to elektorat demokratów



Co chwilę powtarzam, że obserwuje to od nie wiem, 8 lat na oko. Moim zdaniem to jest celowe działanie jakichś grup interesu, może służb, które celują w jakiś grubszy reset pod jednym hasłem na miarę wielkich idei 20 wieku. Dodatkowo za tym przemawia brak takich nurtów rozumianych ogólnie.

Skuba

2023-05-02, 19:16
jeszcze tylko dyby i jesteśmy w średniowieczu :)

paragon0

2023-05-02, 20:00
silwerbalk napisał/a:

O czym ty teraz pierodlisz ..... Że tylko tutaj są biali ? No to wyjdź z pokoju i posiedź sobie w centrum miasta .... To języka polskiego trudno znaleźć a i z spodkaniem kolorowego nie jest trudno. A mieszkam w pipiduwie dolnym gdzie psy dupami szczekają Jadąc do roboty autobusem to się czuje jak we Lwowie i aj dodatek 3 murzynów wsiada i jedna murzynka oraz wietnamiec tak więc noo to też nas dotkneło to co na zachodzie tylko troszkę inny miszmasz mamy. Tak średnio to oceniam tą białość kraju nad wisłą



No w dużych miastach typu Gdańsk, Łódź, Wrocław itp jest duża różnorodność rasowa, ale uwierz, w Polsce są miejsca gdzie takich ani widu ani słychu.