18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały w maku

~Velture • 2022-12-13, 18:43
W sumie na taką p*zdunię wyszedł :roll:


Olashenco

2022-12-13, 23:23
Niesamowite ile razy gdzieś na świecie (wiadomo gdzie najczęściej) jakieś ameby biją się o smażone gówno w gównodajni... Ogrom filmików z takich akcji oraz ich częstotliwość powinna już dawno być celem doktoratów i badań naukowych, bo to jest k***a fenomen.
Jakim k***a cudem tak często do tego dochodzi i co za tym idzie - jak zj***nym trzeba być, żeby napie**alać się o ch*ja wartego hamburgera, który nawet nie powinien się nazywać hamburger?... Na to zapewne sam odpowie sobie każdy Sadol, ale co z resztą świata?
Gdyby nawet przeprowadzono jakąś ankietę albo badania w tej kwestii to i tak nigdy oficjalnie tego nie usłyszymy, bo tego typu badania byłyby "niepoprawnie politycznie", "nietolerancyjne", "rasistowskie" czy byłyby jakimkolwiek innym głupim sformułowaniem, które ci idioci wymyśliliby na dowolną okazję w pewnym zakresie samemu opisując swoje własne niedoj***nie mózgowe i dodatkowo sprawiliby że będzie to modne, czego efektem będzie jeszcze większy grad pie**olonych istot, które poczułyby się urażone nietraktowaniem ich jak pie**olonych bogów, bo są czarni/homo/vege/srege/ch*jwieco więc dalej będą się napie**alać w smażalni mielonej ch*jni...
Oczywiście to wszystko nie dotyczy tylko tego jednego filmu, ale wszystkich których akcja ma miejsce w tzw. "restauracji", no i nie tylko, bo tępota ludzka nie zna granic, ale dzięki internetowi możemy dostrzec jej szacowaną wielkość.
Ja pie**olę, chyba pozostaje tylko czekać na kosmitów, potop, albo wojnę nuklearną... Tego syfu bez dezynfekcji, dezynsekcji, deidiotacji się już nie ogarnie.

Baronessa

2022-12-14, 00:30
Białej łysiejącej pale należał się wpie**ol od małpiszona za samo zadawanie się z małpą i prowokowanie do bójki. Normalny biały człowiek nie zadaje się z murzynami, tym bardziej nie dotyka ich...

Janko

2022-12-14, 08:07
j***ć białego

Leatherface

2022-12-14, 08:35
Żeby podejść do nieoswojonego zwierzęcia i móc je pogłaskać, trzeba wcześniej wzbudzić w nim zaufanie. W powyższym przypadku, przed wejściem w interakcję z małpą, stosowne było wręczenie jej banana. Niestety czlowiek pominą ten etap i wyszło jak wyszło.