18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały dindu nuffin

Macx83wwww • 2023-12-19, 04:53


Kalifornia

nowynick

2023-12-19, 12:21
Co oni mają z tymi nieletnimi w niektórych stanach. Nie ważne co odwali jakakolwiek przemoc z miejsca jest napiętnowana. Inna bajka, że policeman właśnie stracił pracę i emeryturę w ćwierć sekundy

tomekb25

2023-12-19, 12:41
nowynick napisał/a:

Co oni mają z tymi nieletnimi w niektórych stanach. Nie ważne co odwali jakakolwiek przemoc z miejsca jest napiętnowana. Inna bajka, że policeman właśnie stracił pracę i emeryturę w ćwierć sekundy



ch*ja tam, a nie stracił. Jakby każdego policjanta zwalniali bo jakiś pedał w rurkach go nagra to by nikt już tam nie pracował.


Zresztą jak zwykle nagrania z tym co te pedałki odwalały przed zatrzymaniem to oczywiście nie ma.

bishfinger

2023-12-19, 16:14
tomekb25 napisał/a:

ch*ja tam, a nie stracił. Jakby każdego policjanta zwalniali bo jakiś pedał w rurkach go nagra to by nikt już tam nie pracował.
Zresztą jak zwykle nagrania z tym co te pedałki odwalały przed zatrzymaniem to oczywiście nie ma.


w Polsce jest na odwrót, nie ma nagrań ale tych po zatrzymaniu


Trolik1

2023-12-19, 18:30
Ale galoty ma już na dole, czyli wie czego chce. 8)

Aligejtor

2023-12-19, 22:33
Ale policjancik też dał się ponieść, skoro go nagrywa to niech nagrywa dalej i tyle, a nie lecieć na niego bo ten pyta o numer odznaki.

willoo

2023-12-20, 03:35
tomekb25 napisał/a:

ch*ja tam, a nie stracił. Jakby każdego policjanta zwalniali bo jakiś pedał w rurkach go nagra to by nikt już tam nie pracował.
Zresztą jak zwykle nagrania z tym co te pedałki odwalały przed zatrzymaniem to oczywiście nie ma.



jak się okaże, że zakuł NIELETNIEGO bez powodu, jednego i drugiego, to psa czeka przynajmniej "administry leave"

Riikko

2023-12-20, 19:23
biali teraz zrobia zamieszki na czarnych?