18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały bez ręki rozwalił czarnego

Skowu • 2013-08-11, 15:12
Tak jak w temacie :)





wielki szacunek dla tego Pana ;)

Kod:
Ma niezwykle silny cios i wspaniałą technikę. Podczas amerykańskiej gali mieszanych sportów walki World Series of Fighting 4 – zwyciężył po raz 10. Jest niepokonany. A, bo zapomnielibyśmy jeszcze dodać – Nick Newell nie ma ręki.

To opowieść o wiele bardziej wzruszająca, niż podnoszące na duchu historie rodem z filmów takich jak "Rocky". Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dzieje się naprawdę, a nasz bohater, którym jest Amerykanin Nick Newell zmaga się nie tylko ze zwykłymi ludzkimi słabościami i niezwykle mocnymi przeciwnikami, ale też z własnym kalectwem. Od dziecka nie ma bowiem lewej ręki. Ta po prostu nie wykształciła się i nie rozwinęła normalnie.To opowieść o wiele bardziej wzruszająca, niż podnoszące na duchu historie rodem z filmów takich jak "Rocky". Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dzieje się naprawdę, a nasz bohater, którym jest Amerykanin Nick Newell zmaga się nie tylko ze zwykłymi ludzkimi słabościami i niezwykle mocnymi przeciwnikami, ale też z własnym kalectwem. Od dziecka nie ma bowiem lewej ręki. Ta po prostu nie wykształciła się i nie rozwinęła normalnie.

Tyle tylko, że odważnemu chłopakowi ze Springfield w Massachusetts wcale to nie przeszkadza w robieniu sportowych rekordów, jakich pozazdrościłby mu niejeden fighter. W klatce przeznaczonej do MMA – wygrał wszystkie swoje walki. 2 razy nokautował rywali, 7 razy poddawał ich technikami kończącymi, tylko raz czekał na zwycięstwo po decyzji sędziów. W ten weekend zadebiutował dla dużej organizacji MMA – WSOF. Swojego pełnosprawnego przeciwnika Keona Caldwella poddał już w 1. rundzie tzw. duszeniem gilotynowym.



źródło: http://sport.fakt.pl/Sporty-walki-Fighter-MMA-bez-reki-znowu-wygrywa,artykuly,225124,1.html[/code]

go...........ek

2013-08-11, 19:13
606 napisał/a:

Naprawdę? Żadnych komentów o Najmanie?



najman jest jedynym na świecie zawodnikiem który pokonuje sam siebie i w walkach w klatce można go samego wpuścić, a swoją drogą fajne widowisko by było. Przed walką pocisną by siebie i nawyzywał a po walce tłumaczył by się, że se ku*asa skręcił czy coś tam...

tak wiem żałosne ale poluje na piwa :mrgreen:

damian88719

2013-08-11, 19:53
Pewnie zaufał pewnej kobiecie ;p :


MKG

2013-08-11, 20:05
Żadne rozwiązanie nie byłoby dobre dla czarnego:

"Ale mi osiągnięcie, murzyn zwyciężył z kaleką"

"Ale ciota z tego murzyna, kaleka go nawet pokonał"

regal

2013-08-11, 20:06
@up

3 możliwość: "murzyn dostał sporą wypłatę za podłożenie się w walce i wypromowanie dziwoląga"

Krzysio93xd

2013-08-11, 20:07
k***a czarny miał szczęście , nie dostał lewego sierpowego :-)

S.T.U_Cummins

2013-08-11, 20:08
Biały wpie**olił murzynowi i już afera ! ! !

sard

2013-08-11, 20:12
Przydusił go tym obrzydliwym kikutem... to się zobrzydził czarny i poddał

sn...........r9

2013-08-11, 20:53
regal napisał/a:

@up

3 możliwość: "murzyn dostał sporą wypłatę za podłożenie się w walce i wypromowanie dziwoląga"


Albo jesteś ślepy, albo w życiu nie widziałeś żadnej walki Mameda Chalidowa.

Leet

2013-08-11, 20:55
"Biały bez ręki"
Ja widzę, że ma rękę do łokcia. Może mam przewidzenia.

szeff

2013-08-11, 21:28
Ręki może i nie ma, ale za to ma "jaja" 5 razy większe. Szacun.

czeszej86

2013-08-11, 21:33
Nie może odklepać bo nie ma ręki :P

caine1

2013-08-11, 21:41
Może mieć przewagę z tego powodu