18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Białostocki Personalny Dżizas

baronturbina • 2022-01-27, 21:14
Polska wschodnia też ma swojego Dave Gahana.


CoJaTamKurwaWiem

2022-01-28, 17:06
Tryper napisał/a:

To weź se k***a sprawdź w google tekst utworu chłopie.



:homer:

Nemrod90

2022-01-28, 17:52
Nooo, to rzeczywiście jest materiał na Sadola. Sadystyczne w ch*j...

wilkoala

2022-01-28, 17:55
Widać że chłopak szczęśliwy, tańczy sobie i śpiewa.
Za 3 lata będzie zarabiać milion$ rocznie, na tej platformie dla ćwoków.
A wy co? Depresja, chlanie i masturbacja...

artiee

2022-01-28, 20:05
@baronturbina wieśniaku, sprawdź najpierw kolesia, bo z podlasiem to on ma tyle wpólnego co Ty z myśleniem.

kosmerf

2022-01-28, 20:56
Ma ktoś link do całości? W najlepszym momencie urwane a już na playlistę do samochodu miało wpaść...

baronturbina

2022-01-28, 21:10
artiee napisał/a:

@baronturbina wieśniaku, sprawdź najpierw kolesia, bo z podlasiem to on ma tyle wpólnego co Ty z myśleniem.


Tak. Oczywiście ze nie ma ale u was większość ludzi tak wyglada i się zachowuje (jest tu analogia) Nie porównuj nigdy polski „c” do reszty kraju.

I nie pisz więcej do mnie Białoruski podciepie z Białegostoku. Tylko idź plotki budować na granicy.

artiee

2022-01-28, 21:59
@baronturbina w dupie byłeś i gówno widziałeś wieśniaku z polski „s”. Ja pie**ole jaki zadufany w sobie cep :D

Daję ch*ja uciąć, że nawet nie byłeś na podlasiu zjebie z Sosnowca. :D

serenity

2022-01-28, 22:03
bercisko napisał/a:

Ale jaki to ma łeb wielki



To nie jest wielki łeb tylko malutkie bary! Typowo pedalska postura!

baronturbina

2022-01-28, 22:22
artiee napisał/a:

@baronturbina w dupie byłeś i gówno widziałeś wieśniaku z polski „s”. Ja pie**ole jaki zadufany w sobie cep
Daję ch*ja uciąć, że nawet nie byłeś na podlasiu zjebie z Sosnowca.


Jasne ze byłem ale nie potrafiłem nikogo zrozumieć bo sowieckim akcentem zalatuje. A teraz zapamiętaj rusku. Rozmawiam tylko z Polakami. W dniu narodzin straciłeś szanse.

Biedę klepnięcie nie? Nie ma fajeczek wódki od waszych białoruskich braci. Dobra wsiurze bo w zasadzie na Podlasiu gęstość zaludnienia 2 osoby na 10km2 i prąd zawraca o 21. Idź zwalić nad fotka kononowicza i majora oraz naucz się polskiego akcentu.

Wiesiek123

2022-01-28, 22:27
Jest na sali jakiś prawnik ? Na to powinien być jakiś paragraf

artiee

2022-02-10, 00:08
baronturbina napisał/a:

Jasne ze byłem ale nie potrafiłem nikogo zrozumieć bo sowieckim akcentem zalatuje.


Nie dość, że wieśniak z Sosnowca to jeszcze debil. Generalnie widzę, że masz problemy z rozumieniem. Podlasie jest w ch*j lepszym miejscem do zamieszkania niż Twój Sosnowiec gdzie psy dupami szczekają. :lol: :lol: