18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JaTylkonaChwile

2021-01-14, 19:04
JebacToGowno napisał/a:

Taaa... Mam takiego kolegę co rzygał maskami, ograniczali mu wolność i "cała ta plandemia to ściema". I właśnie leży z kowidem na zwolnieniu. Jak przechoruje to go zapytam czy dalej uważa że "szmaty na ryju" są niepotrzebne i cała ta plandemia to ściema.



k***a... :homer:

pewnie tez masz kolege, ktory kiedys mial grype i lezal w domu... ? Smial sie jak mama kazala nosic czapke i nie chodzic z mokra glowa...

logika lvl 100%

ps. napisales "Jak przechoruje to..." no wlasnie k***a - jak przechoruje... Przechoruje, wyzdrowieje i ch*j mu sie stanie. Widzisz w czyms problem??

Gamonn1 napisał/a:

Też tym rzygam ale szmatę na ryj zakładam bo pizga i wtedy w ryj nie wieje. Poza tym zakrywam ryj co by inni nie musieli na niego patrzeć i rzygać z obrzydzenia. A kominiarki jak jakiś pie**olnięty rycerz ortalionu zakładać nie będę.



no i git - jak tam wolisz, ja nikomu NAKAZYWAC ani ZAKAZYWAC nie bede i jakby odemnie zalezalo - kazdy moze sobie chodzic nawet w burce.

0_rafiks_0 napisał/a:

Oj, chyba tabletki nie zostaly wziete



ooo chyba nie ogladales jeszcze tvpinfo lub tvnu popros mame niech ci wlaczy jak nie umiesz - dowiesz sie najprawdziwszej prawdy o swiecie.

0_rafiks_0

2021-01-14, 19:11
JaTylkonaChwile napisał/a:

ooo chyba nie ogladales jeszcze tvpinfo lub tvnu popros mame niech ci wlaczy jak nie umiesz - dowiesz sie najprawdziwszej prawdy o swiecie.



Następny ze zj***nym pojmowaniem świata. Jak ktoś się nie zgadza z szurem to misi być z PISu i oglądać TVP.
Gdzie takich ułomnych umysłowo hodują?

JaTylkonaChwile

2021-01-15, 16:14
0_rafiks_0 napisał/a:

Następny ze zj***nym pojmowaniem świata. Jak ktoś się nie zgadza z szurem to misi być z PISu i oglądać TVP.
Gdzie takich ułomnych umysłowo hodują?



chyba Ty musisz wspomagac sie tabletkami to jak cos Cie przerasta to jedyne wytlumaczenie musi byc w farmakologii :)

Nie tyle, ze sie nie zgadzasz, nie masz zadnych argumentow, nie potrafisz napisac nic madrego tylko wspominasz cos o swoich magicznych tabletkach... jesli one rozwiazuja wszystkie Twoje problemy to smacznego :)

0_rafiks_0

2021-01-15, 17:09
JaTylkonaChwile napisał/a:

Nie tyle, ze sie nie zgadzasz, nie masz zadnych argumentow, n



NIe mam zamiaru dyskutowac, bo to nie kolko zainteresowan. Wyrazam swoje zdanie na temat ograniczonych intelektualnie jednostek udajacych myslicieli, plus filozofow z koziej dupy wrzucajacych innych do wora z napism "PIS i TVP" . Chyba zalapujesz sie do tej kategorii ;)