18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biali farmerzy w RPA nie mają łatwo

GeorgeHarvey1 • 2022-10-25, 18:22

Apartheid był przecież be...

Rudgardh

2022-10-26, 19:12
pie**olona dzicz

to...........10

2022-10-26, 20:48
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Biali farmerzy w RPA nie mają łatwo



Pytanie, czym koleś sobie zasłużył. Jeśli to np. pedofil był, to ch*j mu na grób.

Nocturno

2022-10-26, 21:46
mwaski napisał/a:

Pytanie, czym koleś sobie zasłużył. Jeśli to np. pedofil był, to ch*j mu na grób.



Jestem niemal na całą rękę w stanie się założyć, że napie**alali go z powodu jego "białej supremacji".

[

Policeman

2022-10-27, 13:31
Do tej pory kilkadziesiąt tysięcy białych farmerów zostało zamordowanych w RPA + ich rodziny, można to liczyć już jako ludobójstwo, wszystkie te zbrodnie są niemal wyłącznie powiązane rasowo, bo samo posiadanie,- wiadomo, rozbój. Kobiety białych farmerów są niemal gwałcone na śmierć. Lubość w torturowaniu białych jest praktycznie w ogóle nie brana jako dodatkowy czynnik walki z tymi grupami. Kłopot w tym, że kto ma z nimi walczyć, jak sam prezydent RPA niemal non stop nadaje na białych farmerów w TV.
Janusz Waluś wróć

Leatherface

2022-10-28, 13:28
Czarna logika: farmy spalić i zdechnąć z głodu, tudzież popłynąć na socjal do UE.

beeveer

2022-10-30, 21:04
RoboCat napisał/a:

i skonczy sie jak zwykle, bialych wygonia a za 2 lata beda zapraszac bo glod...


Nie wiem jak z farmerami, o inżynierów mechaników już błagają na kolanach. pojechałem sobie na początku roku na kilka mies. nie było źle,
Gdyby ktoś myślał o pracy za granicą - dobry, (ale naprawdę dobry) ustawiacz wtrysku z miejsca dostaje 6kEUR /mies na początek.