18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biała rasistka vs Dindu nuffin

dziunek123 • 2023-02-18, 08:25
Szokujące nagranie pokazuje 24-letnią modelkę fitness z Instagrama, desperacko walczącą z niedoszłym gwałcicielem w siłowni w kompleksie apartamentów na Florydzie - jak radzi kobietom, aby "nigdy się nie poddawały", jeśli zostaną zaatakowane

Modelka fitness Nashali Alma padła ofiarą próby gwałtu w swojej siłowni

Gwiazda Insta wpuściła napastnika do budynku w styczniu

Alma skutecznie pokonała swojego niedoszłego gwałciciela i wezwała policję.

Modelka fitness z Instagrama została zmuszona, aby walczyć o swoje życie wewnątrz jej siłowni kompleksu apartamentów na Florydzie po tym, jak pozwoliła mężczyźnie, który według policji zamierzał ją zgwałcić, wejść do budynku.

Opisując swoją mękę, Nashali Alma, 24, powiedziała, że kiedy jej napastnik zbliżył się do niej, odepchnęła go. Powiedziała mu, żeby zostawił ją w spokoju, ale on zaczął ją gonić po sali gimnastycznej - zanim ją chwycił, a ona spadła na niego z deszczem ciosów.

Do zdarzenia doszło w kompleksie apartamentów Inwood Park w Tampie 22 stycznia. Po ataku Alma poradziła kobietom złapanym w podobnych sytuacjach, aby "nigdy się nie poddawały".

Jej napastnik powiedział później policji, że próbował ją zgwałcić.

akcja od 2:20


S.Cat

2023-02-18, 10:17
Pieszczoch25 napisał/a:

k***a jak czytam modelka czy inna szmata z Ista tiktoka czy pejsbooka to mnie ch*j strzela.
-czym się zajmujesz?
-jestem modelką na instagaramie
-ja żołnierzem w CallOfDuty



I na byciu modelką na Insta i profesjonalnym graczem w Cod można zarobić kolosalne siano więc żart kompletnie z dupy.W takich komentarzach widać właśnie ból dupy boomerów, którzy nie mogą się pogodzić z faktem, że świat się zmienia i nie trzeba już j***ć na magazynie po 12 godzin dziennie.

AbdulWisiMiLacha

2023-02-18, 10:23
Modelka fitnes modelka fitnes k***a to teraz szmata stojaca przy drodze z butelka wody w krzakach powinna się nazywa modelka przydrożna

Tak jak sk***iony polsat i jego seriale juz nawet serial o naczelnym upadlińcu zrobili

Inna sprawa przychodża takie k***y na siłke z p*zdą wycisnietą na wierzch i zdziwienie ze facetom odpie**ala.

Kriski

2023-02-18, 10:43
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Modelka fitnes modelka fitnes k***a to teraz szmata stojaca przy drodze z butelka wody w krzakach powinna się nazywa modelka przydrożna
Tak jak sk***iony polsat i jego seriale juz nawet serial o naczelnym upadlińcu zrobili
Inna sprawa przychodża takie k***y na siłke z p*zdą wycisnietą na wierzch i zdziwienie ze facetom odpie**ala.



Chciałbym przeczytać Twoją interpretację na tvp1 i tvn
Polsat nie zrobił serialu o Zełenskim tylko kupili ( a jakże )prawa do serialu w którym na Ukrainie grał Zełeński
Mogli kupić prawa do westernów z Reganem ale kto by to oglądał.

P.S. popraw pisownię bo w ślepia boli.

Adriano84

2023-02-18, 11:22
Modelka fitness z Instagrama jpr

dżonyłojlker

2023-02-18, 11:33
c**a tak uzależniona od smartfonika, że tu niby ją małpa poddusza, a ta jaszcze coś tam wystukuje w telefoniku.

Realista3

2023-02-18, 11:36
S.Cat napisał/a:

I na byciu modelką na Insta i profesjonalnym graczem w Cod można zarobić kolosalne siano więc żart kompletnie z dupy.W takich komentarzach widać właśnie ból dupy boomerów, którzy nie mogą się pogodzić z faktem, że świat się zmienia i nie trzeba już j***ć na magazynie po 12 godzin dziennie.



Z dupy to ty jesz frajerze

Pa...........el

2023-02-18, 12:04
bizar800 napisał/a:

ustawka pod wyswietlenia ...



I ona wtedy mi mówi, że zarabia świecąc dupą na Instagramie. Dziwne nie? Jebie ustawką jak spoconym po siłowni śledziem, chciał ją zgwałcić ale tak na 30%.

S.Cat napisał/a:

I na byciu modelką na Insta i profesjonalnym graczem w Cod można zarobić kolosalne siano więc żart kompletnie z dupy.W takich komentarzach widać właśnie ból dupy boomerów, którzy nie mogą się pogodzić z faktem, że świat się zmienia i nie trzeba już j***ć na magazynie po 12 godzin dziennie.



Generalnie racja, jeśli ktoś lubi ból dupy to siano w necie można jeszcze łatwiej zarobić ale to nie znaczy, że muszę akceptować wszystko co się zmienia, bo przecież sexwhoreking to taka sama praca jak sprzątanie czy striming z COD.

smakija

2023-02-18, 12:06
No nie wierze że ludzie łykają takie ustawki. Świat się kończy .

TorkilKoval

2023-02-18, 12:07
uczciwie trzeba przyznać, że czarny był wyjątkowo delikatny.

Folur

2023-02-18, 12:10
Pieszczoch25 napisał/a:

k***a jak czytam modelka czy inna szmata z Ista tiktoka czy pejsbooka to mnie ch*j strzela.
-czym się zajmujesz?
-jestem modelką na instagaramie
-ja żołnierzem w CallOfDuty



i niech cie strzela zgrzybiały piwniczaku, na zdrowie!

jjzz26

2023-02-18, 12:55
PIs napisał/a:

Aż dziwne, że nie skusiła się na czarnego bolca Poza tym, to jakiś babochłop



Babochłop a nie dała sobie rady z typem w klatkach który odpuścił tylko dlatego że był leniem śmierdzącym.

:-D

Aramanga

2023-02-18, 13:12
Allah mu kazał i mówił że ona też chce

mynameisgod

2023-02-18, 13:24
Dla cz@rnucha czy innego brudasa zgwałcić to tak jak kichnąć czy pierdnoąć
U nich tam to normalka-stąd przeludnienie

bajt3l

2023-02-18, 13:28
Pieszczoch25 napisał/a:

k***a jak czytam modelka czy inna szmata z Ista tiktoka czy pejsbooka to mnie ch*j strzela.
-czym się zajmujesz?
-jestem modelką na instagaramie
-ja żołnierzem w CallOfDuty



Mam tak samo jak widzę gościa na zasiłku co zamiast lajków walczy o piwo na sadolu i lubi okładać się cudzymi ch*jami do dup z insta.

Quassar

2023-02-18, 13:54
Pieszczoch25 napisał/a:

k***a jak czytam modelka czy inna szmata z Ista tiktoka czy pejsbooka to mnie ch*j strzela.
-czym się zajmujesz?
-jestem modelką na instagaramie
-ja żołnierzem w CallOfDuty



Ja byłem top 10 graczem w 15 grach k***a gdzie te łumy lasek xD
W kilku MMO w pvp nawet zamek zdobylem mam screeny moge udowodnić!