18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biała łada

~Velture • 2022-07-20, 21:37
Ja pie**olę... propaganda jak w tvp o korzyści inflacji. :homer:


Wiewór

2022-07-21, 10:08
Donekk napisał/a:

Czemu oni zawsze mają te pedalskie koszulki w paski? Taka moda u orków....



Bo w kraju drugiej armii świata nie potrafią robić innych.

Orki nie przestają zadziwiać w swoim barbarzyństwie. Oni sa naprawde orkami nawet dla siebie.
Niech wyślą kolejnego syna to będą mieli na paliwo i wódkę

Justynka99

2022-07-21, 11:59
Siriuz napisał/a:

Wciąż jako jedyni na świecie są w stanie zbudować najbardziej niezawodne rakiety nośne i hipersoniczne. Jest tego więcej, ale trzeba się interesować a nie obśmiewać.



Team leader ruskich szmat chyba zapomniał im powiedzieć, że może i zbudują rakietę, ale tylko z europejskich i amerykańskich komponentów :D

Siriuz

2022-07-21, 13:18
Justynka99 napisał/a:

europejskich i amerykańskich komponentów



eurpejskich czego? u nas nawet dupy nie potrafia sobie wytrzec bez pomocy ruska

Justynka99

2022-07-21, 15:03
"u nas". To się ruska szmata zagalopowała :D

Siriuz

2022-07-21, 15:24
Zastanawiam się jak niskie IQ jest potrzebne żeby być takim zj***nym rusofobem albo żeby tak ostro wjechała na banie propaganda.

mazga50

2022-07-21, 16:29
Walczyli z faszyzmem? Czyli ze Stalinem, Breżniewem i Putinem?

Justynka99

2022-07-21, 17:00
No widzisz jak to kilkadziesiąt tysięcy morderstw, pewnie z 10 razy tyle gwałtów i niezliczoną ilość kradzieży(oraz popieranie takich czynów) potrafi zmienić optykę :D

Ja nigdy wcześniej nc przeciwko ruskim nie miałam.

Siriuz

2022-07-21, 17:24
No tak, i skad wiesz o tych wszystkich gwaltach i morderstwach? Tak Ci telewizor na oknie powiedzial? i inflacja to tez sprawka Putina?

Justynka99

2022-07-21, 18:05
Twoja propaganda idzie jeszcze dalej, niż Putlera, bo morderstw nawet on się nie wypiera (chociaż nazywa je inaczej). Wniosek jest taki, że jesteś jeszcze poważniej jebnięty niż sam Putin.

S.Cat

2022-07-21, 21:34
Co za gówniana mentaknosć.Dziwne, że oni w ogóle się wydostali z chat z gówna.

Siriuz

2022-07-21, 23:24
Justynka99 napisał/a:

Twoja propaganda idzie jeszcze dalej, niż Putlera, bo morderstw nawet on się nie wypiera (chociaż nazywa je inaczej). Wniosek jest taki, że jesteś jeszcze poważniej jebnięty niż sam Putin.



nie wypiera sie? po tym jak w kraju wolnosci zablokowano rosyjskie kanaly wiadomosci? znowu Ci to telewizor powiedzial? Ja pie**ole... w '39 pewnie bys z muchozolem biegala za zydami

Justynka99

2022-07-22, 00:50
Przyswój ruska szmato jeden prosty fakt. W 39 to Polska została zaatakowana przez Niemcy, a nie odwrotnie. W 2014 roku Ukraina została zaatakowana przez Rosję, a nie odwrotnie. Ja wiem, że ruska propaganda próbuje odwrócić kota ogonem, z we to wina Ukrainy, bo się nie podporządkowała woli Putina. Niemiecka propaganda próbowała tego samego. Też w ich propagandzie to Polska była winna, bo się nie podporządkowała, a powstańcy zgodnie z niemiecka propagandą byli terrorystami. Hitler z 39r. = Putin z 2014 - 2022. I nikogo nie przekonasz. To nie Ukraińcy mordują na rosyjskich ziemiach, tylko twoi pobratymcy na ziamiach ukraińskich.

Siriuz

2022-07-22, 01:11
Jestes konkretnie popie**olona i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ze prawdopodobnie popierasz wojne i ludobojstwo...
Stanowisz doskonaly przyklad dlaczego wciaz toczymy bezsensowne wojny.

ps gdzie bylas kretynko jak amerykanie zaatakowali Kambodze, Chile, Afganistan, Salvador, Nikarague, Filipiny, Libie, Liban, Paname, Kuwejt, Somalie, Macedonie, Haiti, Bosnie i Hercegowine, Irak, Serbie, Czarnogore, Kosowo, Pakistan i wiele innych? Gdzie bylas jak w lutym Izrael zaatakowal Syrie, albo tydzien temu Palestyne?

na...........pl

2022-07-22, 02:19
Siriuz napisał/a:

Jestes konkretnie popie**olona i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ze prawdopodobnie popierasz wojne i ludobojstwo...
Stanowisz doskonaly przyklad dlaczego wciaz toczymy bezsensowne wojny.



XD czerwona k***o niemyta, bo jeszcze wody bieżącej wam raczej nie dociągnęli poza moskwę, pokaż to niewspierane przez ciebie wojny czeczeńskie I i II, pokaż Syrię, pokaż Gruzję, Krym, Donieck, Ługańsk, pokaż w końcu czerwone strefy wpływu typu Naddniestrze gdzie rządzą mafia i narkotyki...

Siriuz

2022-07-22, 10:15
narkotykiTanio.pl napisał/a:

XD czerwona k***o niemyta, bo jeszcze wody bieżącej wam raczej nie dociągnęli poza moskwę, pokaż to niewspierane przez ciebie wojny czeczeńskie I i II, pokaż Syrię, pokaż Gruzję, Krym, Donieck, Ługańsk, pokaż w końcu czerwone strefy wpływu typu Naddniestrze gdzie rządzą mafia i narkotyki...



zj***ny dobor bo wymieniles prawie wylacznie byle republiki radzieckie,
ale generalnei zgodze sie, najwiekszymi zbrodniarzami wojennymi naszych czasow sa USA i Rosja po rowno