18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BHP w Auschwitz

Ptoon • 2016-11-29, 18:37
Zawsze mi się wydawało, że spartańskie warunki, tortury, głodzenie i wykańczająca praca w Auschwitz to były sposoby znęcania się nad więźniami mające na celu zgnębić ich i pozbawić woli do życia. Jak się okazuje Niemiaszki były o wiele bardziej pragmatyczne. Duża ilość tkanki tłuszczowej po prostu zagraża piecom krematoryjnym.



...i tak pewien błyskotliwy Holenderski biznesmen, dobrze wyczuwając niszę w rynku, postanowił przekwalifikować swoje krematorium dla koni i już wkrótce będzie też można spalić w nim swoich otyłych krewnych.


b0r000

2016-11-29, 18:47
Dieta cud
Kilogramy poszły z dymem

mygyry

2016-11-29, 20:19
Pierwsze trzeba wytopić tłuszczyk a później można pokręcić temperaturę :amused:

PA...........SM

2016-11-29, 21:38
A mydło to k***a, skąd się bierze??? Tylko z nieboszczyków!!!

kaiel

2016-11-30, 01:43
aż reporter okopcony ,blisko musiał podejść

eMJay8086

2016-11-30, 07:40
Drugi film rozpie**ala system :-P
Zamiast koni będzie kremował morświny.

~Velture

2016-11-30, 09:41
Brzydzę się otyłymi ludźmi.

Nie chodzi mi nawet o takiego Janusza co 20 lat robił zadaszenie dla konia ale mówię o takich j***nych tucznikach jak w usa są. Takich co walmarty im dają wózki elektryczne aby się nie zmęczyli podczas zakupów.
Takich ludzi po przekroczeniu pewnej ilości kg tłuszczu powinno się zabijać czy jak kto woli poddawać eutanazji.

Bo jak ktoś z was dostanie kiedyś raka to będziecie czekać w kolejkach latami do diagnozy bo te j***ne morświny zajmują kolejki non-stop ze swoimi chorobami spowodowanymi ŻYCIOWYM WYBOREM W BYCIU SPAŚLAKIEM.