18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BF 4: Jak zestrzelić samolot?

Katoneo • 2014-02-23, 16:40


Spec od widowiskowych akrobacji w BF powrócił. :snajper2:

Severitus

2014-02-24, 07:20
.3lite napisał/a:



Głupota jest darmowa, co nie?

Jak pewnie zauważyłeś to friendly-fire jest wyłączony, więc powiedz mi, jak sobie wyobrażasz działanie fizyki w takim wypadku?

Zabugowany to masz mózg co najwyżej.



Gdzie on ci k***a wspomina o fizyce?
A swoją drogą, tak gra jest ch*jowa bo robiona przez ch*jowe studio. Zawsze ich tytuły są źle optymalizowane. Bo przecież BF4 wnosi TYLE nowości jakich nie było w BF3. A teraz przykład BF3 było aktualizowaną grą, dobrze się zapowiadało ale wspaniałe EA wydało jakieś premium aby więcej ludzi kupiło ich grę, a prawda jest taka że ci co zapłacili są 2 DLC w dupę bo Back To Karkand(najlepsze DLC) było rozdawane w niektórych sklepach jako dodatek za 50% ceny do BF3 za 50% ceny, a Walka W Zwarciu była rozdawana za darmo w ramach E3. Kolejnym fajnym faktem o tej serii jest to że jak tylko w BF4 skończą się DLC to kochane EA zapowie BF5(albo Bad Company 3) a gra będzie zostawiona bez aktualizacji. Tak jak zostawili BF3 tak też zostawią BF4. Idź być fanbojem na forum battlefielda. :idzwch*j:

assassin830

2014-02-24, 21:54
pie**olicie tam. gram na ps4 i nic mi sie nie buguje. kupcie se konsole pajace pecetowcy.

aaaa i jeszcze jedno... bf4 jest klasa. piszcie se co chcecie! hehe:]

wszyscy pecetowcy sa zabugowani. zycie was buguje gimbusy ^_^

i piszcie se na mnie co tam chcecie. sram na to. gram od 25 lat. pozdro dla kumatych:]

...Rowerzysta...

2014-02-26, 18:58
assassin830 napisał/a:

pie**olicie tam. gram na ps4 i nic mi sie nie buguje. kupcie se konsole pajace pecetowcy.

aaaa i jeszcze jedno... bf4 jest klasa. piszcie se co chcecie! hehe:]

wszyscy pecetowcy sa zabugowani. zycie was buguje gimbusy ^_^

i piszcie se na mnie co tam chcecie. sram na to. gram od 25 lat. pozdro dla kumatych:]



Za to piszesz chyba od niedawna. :samoboj: