18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezstresowego wychowania pokłosie

sfrmaster • 2015-07-27, 19:05
Jak się bawić to na pełnej. Remontujemy mieszkanie...




...mąką

Niech się stara cieszy, że nie pomyśleli, żeby wodą to wyczyścić :-D

iI...........Ii

2015-07-27, 19:07
Reklama prezerwatyw.

mateusos

2015-07-27, 19:12
Of my gosh, zamiast kija zlapac to mamrocze pod nosem :roll:

RockyWood

2015-07-27, 19:20
w głębi serca... kochająca mama chętnie zamieniłaby "oł maj gosh" na serię batów na tyłek x2 żeby to się więcej razy nie powtórzyło (tak niestety działa WYCHOWANIE) ale sąd pewnie miałby inne spojrzenie na sprawę...

Cały_Idiota

2015-07-27, 19:46

Sayagin666

2015-07-27, 19:56
nieee to nie jest wychowanie bezstresowe ! :homer: to jest popie**olona, nieodpowiedzialna matka ! Te dzieciaki jeszcze NIE ZOSTALY WYCHOWANE ! One dopiero sie ucza. Jesli zamiast maki znalezliby kokaine ;) to juz pewnie po dzieciakach... jakby znalazly pistolet taty lub czarnik z wrzatkiem to by byla nauczka dla glupiej matki... choc dzieciakow byloby szkoda...

azuz

2015-07-27, 20:04
Smierdzi sciema, jak polowa filmikow na yt. Na pewno dzieciaki by tak pomalutku i rownomiernie rozsypywaly wszystko po wszystkim, nie wspominajac juz ze chyba z 10 takich paczek poszlo na ten caly burdel.

maveric666

2015-07-27, 20:15
babsko zamiast pilnowa dzieci to sie szlaja z sąsiadem

TheByQ

2015-07-27, 20:26
@RockyWood Nie wiem kto ci takich głupot nagadał ale nie tak działa wychowanie. Jeśli byłeś jako dziecko zbyt głupi by zrozumieć coś bez pasa na dupie to twój problem i nie nazywaj tego "wychowaniem" by poczuć się lepiej. "Wychowaj" dzieciaka tak by bał się pasa zamiast mieć szacunek do innych to potem podrośnie i czym go powstrzymasz przed np. okradaniem kogoś? Myślisz że jak przestanie ważyć 40 kilo i mieć 1,40m wzrostu to nadal się będzie bał pasa? Podniesiesz na niego rękę to ci odwinie i całe "wychowanie" idzie w p*zdu bo już nie ma się czego bać.

doris29

2015-07-27, 21:18
Po pierwsze to takie dwa małe brzdące to trzeba mieć cały czas na oku bo nigdy nie wiadomo co mogą narobić. Nie wspomnę o tym, że nie wyobrażam sobie żeby dzieci myszkowały mi w kuchni gdzie mogą zrobić coś gorszego niż bałagan no chyba, że mama trzyma mąkę w salonie. Niech matka zajmie sie dziećmi albo raczej niech nie wymyśla jakie to dzieci są straszne bo w 99% takich "wypadkach" to rodzic jest winny brakiem swojej uwagi.

Aru

2015-07-27, 21:33
złota łopata dla pana sfrmaster

olives

2015-07-27, 21:55
Jak można takich małych na tyle spuścić z oka?
z 20 minut musieli to robić...

matikesi

2015-07-27, 21:57
Łooo k***a nawet abażur z dziadka uj***li!!

Momonti

2015-07-27, 21:58
@thebyq
Mylisz pewne rzeczy - nie uczysz dziecka strachu tylko skojarzeń. Uczysz że złe zachowanie wiąże się z czymś mało przyjemnym(czy karą będą baty i skojarzeniem będzie ból czy też co innego - twój wybór).
Następnym razem jak będziesz chciał poczuć się lepiej mówiąc komuś że był za tępy bo musiał dostać baty żeby się czegoś nauczyć to może nie rób tego na tym portalu.
Dziecko ukarane natychmiast w sposób konkretny dużo lepiej zapamięta iż tego robić nie powinno bo wiąże się to z cierpieniem. Pieprzenie o szacunku i odwinięciu w starszym wieku ma przełożenie tylko dla sytuacji skrajnych, a nie takie sugerował rockywood.

Podsumowując - wychowanie pasem nie oznacza tego że uczysz dziecka bać się pasa. Jeśli nigdy nie dostałeś pasem to nie wiesz co mówisz. Ja dostałem i doskonale wiedziałem czego się bałem po takiej karze i wcale nie był to pas.

Viperek

2015-07-27, 22:02
I tak się powinna c**a cieszyć... dzieciaki mogły zrobić sobie krzywdę skoro miały dostęp do kuchni. No chyba że specjalnie spuściła ich z oka bo akurat skończyły się śliskie kocyki :D