18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezpieczne miasto Lądek, Lądek Zdrój...tfu...Londyn, kurwa..

CoJaTamKurwaWiem • 2018-06-22, 06:22
No nie powiem - grubo i bezczelnie, ale gościu dzielnie dał odpór sk***ysynom :ok:
A gdyby tylko mial pukawkę, jak w zwykłym cywlizowanym kraju, to cała akcja by trwała co najwyżej 10 sekund...


St...........on

2018-06-24, 21:21
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Jakoś mi wcale nie szkoda pieprzonych brytoli. Powpuszczali ścierwa, to teraz mają. Tak, tyczy się też naszego rodzimego ścierwa, z którego jestem zadowolony, że opuściło Polskę, bo po ch*j nam ścierwo w kraju, lepiej jak wyemigruje i będzie ścierwem gdzie indziej ;)

-powiedział beneficjent 500+ :krejzi: :amused:

bloodwar napisał/a:

Rebeliant ma racje, z Polski wyjechało w 99% same ludzkie ścierwo co miało wyroki w Polsce, teraz mają też wyroki w UK i siedzą sobie tam i jest ok, od nas wara! Do tego nieroby i patolusy co to żyją tylko od 1 do 1 żeby się tylko napić piwka też wyjechali i ch*j im w dupę. Żal tylko młodych i ambitnych, tego małego 1% który pojechał i już nie wróci ale cóż - muszą być jakieś straty

- następny beneficjent 500+? Hmm... :amused:

Nie wiem skąd ten ból dupy? Człowieku jeden z drugim, wyjechała nie tylko patologia, ale również wykształeceni ludzie, gdzie w Polsce dostawali głodówkowe wypłaty- to w Polsce jest patologia! Bo jaki ch*j mam zarabiać w Polsce 2-3k/mies jak na Islandii za tą samą robotę dostanę nawet 10X tyle (w niektórych fachach)? j***ć logikę! zmuszać się do pracy za psie pieniądze i narzekać "patoli" za granicą. k***a pakuj mandźur i zapie**alaj za granicę, po ch*j się zmuszasz?

Keli

2018-06-25, 01:50
@alexandrus dokładnie, wyjechała cała gama Polaków nie tylko patusy itp - zreszta pare osób znam z liceum i np:
- kumpel z studiow (najlepsza srednia wydziału (z pw) utrzymywana przez 4 lata) a kotem był takim, że go kiedyś w tramwaju spotkalismy nawalonego jak wracał z swoją dupą. Nie kujon, ale serio kumaty gość
- paru ziomków z gim lic, nie patusy ale orłami tez nei byli.

Zresztą sam dorywczo na wakacje wyjeżdzałem na zachód coby portel uzupełnić.

Ludzie którzy ugólniają jak Rebeliant_ZPF i bloodwar to zwykłe debile próbujący widzieć świat czarno białym. I jeszcze jakieś teorie do tego dorabiają... No ale ktoś musi nabijać słupki .N

jackalski

2018-06-25, 11:11
habiTEK napisał/a:

do bloodwar:
sp***olino umyslowa. jesli nie meiszkasz w UK to zamknij swoja p*zde.
mieszkam w UK 9 lat, mam dwie firmy i wypraszam sobie takie hasełka.
znam rodaków, ktorzy mają po 100 pracownikow, zlecają mi robotę, więc
twoje halucynacje o patologii zostaw sobie na deser jak ci stara wyjmie gruz
na kolecje i zaniesie do piwnicy. mendo.



Take it easy. Prawda jest taka, że migracja przyciąga zawsze najlepszych i najgorszych. Najlepsi rozwijają swoje firmy, są managerami, naukowcami. Najgorsi są na końcu łańcucha pokarmowego, tak jak byli, ale paśnik jakby lepszy.
I takie są fakty. Masz firmę, rozwijasz się, spoko, Ciebie tekst o patologii nie dotyczy.
Ale nie ma się co oszukiwać. Polska patola, jeżeli miała cokolwiek z niewypalonych alko zwojów mózgowych, szerokim strumieniem wyjechała, żebrze, kradnie albo k***i się pod każdym kodem pocztowym gdzie lepsze warunki są.