18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezmózgi geniusz zbrodni

msl • 2019-07-11, 11:37
Dzban kradnie rower po długich i przemyślanych przygotowaniach.

Na warszawskiej Woli 5 lipca br. doszło do kradzieży roweru. Wyznaczono 300 zł nagrody dla osoby, która pomoże złapać tego dzbana.



Link do oryginalnego filmu na YT:
spoiler

hellbwoi

2019-07-11, 11:46
Ja tam sobie myślę, że gdyby go pouczyć na sposób brazylijski za pomocą narzedzia kradzieży i jego palców szybko odechciałoby mu się gangsterki...

Halman

2019-07-11, 11:54
fakt, bogatszy o dwa kołka ale za to cała polska ma teraz bekę z kolesia... :amused:

~_Yarko_

2019-07-11, 12:03
Po datach zapisu z kamer wychodzi, że zastanawiał się 49 lat, czy i jak zajumać ten rower.

Wiewór

2019-07-11, 12:12
Złapać, wybatożyć i zostawić w dybach jako przykład dla innego marginesu.
k***a nauczcie się, że wszelkiego rodzaju linki nie są żadnym zabezpieczeniem. Tylko blokada typu d-lock z pręta co najmniej 10 mm.
Polska to jest kraj złodziei od sebka po premiera. Nie można tu tak po prostu trzymać rower na sznurku.

Thesherk

2019-07-11, 12:47
Ja pie**olę. Takich ułomów powinno się na kamczatkę zsyłać. Nawet jeśli tego marginesu jest 1/1000 to i tak strach rower zostawiać, bo się zwierze j***ne nie dorobi, tylko ukraść musi

Rocco007

2019-07-11, 12:49
o j***niutki :) hehehehe

Stonka

2019-07-11, 13:10
Jaka gra emocji na twarzy. Widać wewnętrzną walkę między biedowania, a wkroczeniem na ścieżkę przestępczą... :mrgreen:

willyfog

2019-07-11, 13:17
Prawdziwy mistrz zbrodni

fistik

2019-07-11, 13:36
Wiewór napisał/a:

Polska to jest kraj złodziei od sebka po premiera. Nie można tu tak po prostu trzymać rower na sznurku.



reszta ok, ale do tego muszę się przyj***ć. Kradną wszędzie a to, że gdzieś więcej a gdzieś mniej nie oznacza, że Polska to kraj złodziei a nie wiem, Kanada to można jebnąć plik banknotów i nikt nie ruszy. Jedynych co trzeba mieć z domysłu na oku to rumuni bo dla nich kradzież to jak dla nas oddychanie.

Rower przypinać trzeba. Jak się go ma mniej więcej na oku to linka styknie. Jak się zostawia na dłużej to jak piszesz.

Macias17

2019-07-11, 13:44
fistik napisał/a:

reszta ok, ale do tego muszę się przyj***ć. Kradną wszędzie a to, że gdzieś więcej a gdzieś mniej nie oznacza, że Polska to kraj złodziei a nie wiem, Kanada to można jebnąć plik banknotów i nikt nie ruszy. Jedynych co trzeba mieć z domysłu na oku to rumuni bo dla nich kradzież to jak dla nas oddychanie.
Rower przypinać trzeba. Jak się go ma mniej więcej na oku to linka styknie. Jak się zostawia na dłużej to jak piszesz.



Linkę 8mm przcina sie w pół sekundy małymi nożycami do prętów za 30 zł. Także nawet jak się wejdzie na minutę do żabki to linka jest ch*ja warta.

zielak300

2019-07-11, 14:00
Ja kiedyś za dzieciaka miałem nowy rower zajebisty kilka dni. Cały dzień popie**alałem i na wieczór byłem tak zmahany że mi się nie chcialo go wnosic do chaty i zostawilem w klatce. I ch*j k***a. Poptem popie**alałem z buta.

lm65

2019-07-11, 14:10
Wygląda jak j***ny Ukrainiec!! złapać go i won z Polski.

Henboh

2019-07-11, 14:12
Evil mastermind level

sa...........os

2019-07-11, 14:20
Cytat:

Jedynych co trzeba mieć z domysłu na oku to rumuni bo dla nich kradzież to jak dla nas oddychanie.



To teraz ja się przyjebię. ;-) Romowie, nie Rumuni. ;-) A że większość Romów ma korzenie w Rumunii, to inna sprawa.