18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezele i liber

skillazz • 2012-08-01, 22:50
Stare dobre czasy kiedy takie coś w tv leciało, kilka dobrych tekstów jest :D Zaczyna sie tak mniej-więcej 0:35



widok spłuczki...

MrPink

2012-08-03, 02:16
ale to jest żenująco słabe. Tak się zastanawiam, kogo taki poziom humoru cieszy...

a no tak. Stereotypowego odbiorcy rapu :)

Morei_Sky

2012-08-03, 03:24
Tede bliżej jest do ameryki niż komukolwiek z raperów szczerze powiedziawszy :P

Czajol3

2012-08-03, 07:52

... ty wiesz co to stare dobre czasy??? - pokaż zdjęcie mamy

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2012-08-03, 10:08
Już zdążyłem się nauczyć ,że na sadolu nie można słuchać rapu , zawsze znajdzie się jakiś (metal/punk/czy ch*j wie kto) kto cię będzie próbował poniżyć że rap to nie muzyka bo tam nie ma instrumentów tylko komputerowo się robi bity lub że rapu słuchają tylko idioci z blokowisk którzy chcą udawać gangsterów ...
po części mają racje ale czy nie w każdej subkulturze znajdą się czarne owce ? Rapu słuchają również ludzie inteligentni i wykształceni ...
Za to Metale to przecież sama śmietanka naszego kraju i ludzie nie wiadomo jak ustawieni ...

Seta666

2012-08-03, 12:09
Tede kup se kredę wsadź se ją w dupę i odwiedź ortopedę

le...........ce

2012-08-03, 12:29
Seta666 napisał/a:

Tede kup se kredę wsadź se ją w dupę i odwiedź ortopedę


Ooo pie**ole, doj***łeś gimbusie :roll:

aszhol

2012-08-03, 15:06
ja bym się wstydziła przyznawać że to oglądałam (o ile bym to widziała) ........

Lipton92

2012-08-03, 15:11
bloodwar napisał/a:

Śmiszny ten Tede a najlepsze w nim jest to, że wychował się w jednej z najbogatszych dzielnicy Wawy a pozuje na wielkiego joł-zioma z blokowiska. A te debile to łykają...


Jaki może być maksymalny dochód na jednego członka rodziny, zeby móc jeździć na desce, siedzieć pod blokiem i robić rap? 400, 500 zł/mc? A jeśli na przykład 500, to dlaczego nie 501 i jak to obliczyłeś strażniku hip-hopu.

szczepan_gks

2012-08-03, 19:54
186 hip-hłopków już dało piwo...dziwny jest ten świat...

rolerek

2012-08-03, 20:11
@up

Prawdopodobnie część daje z sentymentu (ja), część bo myśli, że to na poważnie i generalnie taki typ humoru to dla nich wyżyny. Jak widać motywacje mogą być różne, jeden widzi motylka drugi dupę.

Z belezli to jeszcze pamiętam wróżkę Balię, którą odtwarzał Kołczu, co samo w sobie było żenujące jak Roman Strzelba i w "Pod gradobiciem pytań" ale jak już wspomniałem było tak żenujące i głupie, że człowiek potrafił się nawet zaśmiać.

Obaj panowie są po prostu pokręceni i mają spory dystans do siebie.

Tutaj przykład polewki Tede i Kołcza z kolegi po fachu, gdzie czuć humor, kicz, pastisz i ogólnie dobrą zabawę na luzie (w przeciwieństwie do napinającego się poznańskiego hipchłopowca ;) ):



"cała sala ra ra ra...." wątek warsiaski-północnopraski ra rara.... heheh

bardziej kabaret niż napinanie

xXDoggXx

2012-08-03, 21:26
"pucio pucio" :D haha Tede zasze spoko i jego miażdżące dissy, ale hejty i tak muszą byc górą bo koleszki nie rozumieją a jak się teraz spytam czy wiedzą co to jest Ein Killa Hertz to jeszcze pomyślą że jakieś szwabskie gówno, prosze ja was otwórzcie się trochę na świat mniej hejtowania a wiecej akceptacji i poszanowania, mam nadzieje że kiedyś doczekam takich czasów że hejterzy będą tylko w mitach i opowieściach bo jak na razie to jak zaraza się rosprzestrzenia.......widzisz i nie grzmisz :/