18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny śpiewa "Sen o Warszawie"

Ha...........ng • 2011-10-27, 14:11
Zero w tym sadyzmu, ale szacunek należy się temu gościowi, bo w przeciwieństwie do cyganów, rumunów i innego gówna stara się kasę zarobić i nie żebrze jak tamte wymienione zera ;)


picasso1974

2011-10-29, 19:24
cyberBobiq napisał/a:

Nie myl k***a cygana z rumunem




dla mnie też to to samo leniwe ścierwo!!!


a dla gościa z filmiku wielki szacunek mimo niespecjalnego talentu.

I tak wypada lepiej niż ja ;-)

C'est Ca

2011-10-29, 21:38
Jakie to miasto, ktoś wie ?

impal

2011-10-29, 23:46
Hacerking ma racje jezeli o zachowanie... cygan i rumun to ZLODZIEJ!!!

szadol

2011-10-29, 23:53
Szacunek szacunkiem, ale że j***ny podk***ił Owsiakowi gitare to nie wybacze

GreQ89

2011-10-30, 09:50
BongMan napisał/a:

@up
Rumunia to rozwinięty kraj, który należy do NATO i Unii Europejskiej. Rumuni to normalni ludzie, jak Polacy, Czesi, Francuzi i inni Europejczycy. Nie należy ich mylić z tym materiałem opałowym...

Zycze Ci bys tak nie skaczyl chalpiesz morda jak krowa na pastwisku a chodz zastaynawiales sie co go pchnelo ze wpadl w takie cos wiec puknij sie w czerep zacofany opurtoniczny klocu niekiedy to sa ludzie lepiej wyksztalceni niz Ci co im drobne rzucaja....

dymion

2011-10-30, 13:37
@up: pisząc "materiał opałowy" miał na myśli cyganów.

GreQ89

2011-10-30, 19:51
no to sraka nie jestem napinaczem ale czym jest taki czlowiek winny ze go do rumuna porownywac rownosc kazdemu czlowiekowi ale znow nie dla pedofili by nie bylo a tak na marginesie u znajomego po osiedlu krazyl taki pan i tak mnie zaciekawilo co z nim jest nie tak co sie dowiedzialem ze byl adwokatem z zajebista pensja kochajaca rodzina i pewnego dnia ie wytrzymal nerwowo zaczol pic opuscila go zona i tak skaczyl wiec troche zdrowego rozsadku a napewno swiat bedzie bardziej zrozumialy...

he...........01

2011-11-09, 23:22
Są bezdomni i są k***a żule. Żule to te sk***iele co koszyczki proszą. Fantastyczna sprawa. Sam na deptaku lubię posłuchać jak ktoś gra. Jestem za tym gościem :) Pozytywnie !

Pleso93

2012-01-09, 15:00
owek napisał/a:

Poj***lo was i to nieźle, Rumun do cygańskiego pomiota nawet podobny nie jest. pie**olicie a gówno widzieliście.



Dokładnie, przecież rumuni nienawidzą cyganów za to samo co my i słowacy!!! Odgrodzili się od nich murem. Każde społeczeństwo ma swój element. U polaków nie ma nierobów i brudasów, prawda? Większość roboli wyjeżdżających na zachód to właśnie niewykształcone, zasyfione dzikusy bez zasad i honoru, które kształtują nam negatywną opinię ,,|,,