18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny pyta o pieniądze

WojtalaTbg94 • 2015-02-11, 18:54
Nie taki biedny na jakiego sie wydaje :D ahahha sie uśmiałem :D :loldev:



Dziku11

2015-02-11, 23:31
To się nazywa przedsiębiorczość.

Rezor

2015-02-11, 23:33
Mnie k***a taki pod żabką w krakowie zaskoczył.
-Masz Pan troche grosza bo mnie suszy?
-Nie nosze kasy. Ostatnio płace telefonem.
(wyciąga jakiegoś szajsunga)
-To zarzuć kasą przez enefca

NothingShocking

2015-02-11, 23:49
Myślałam, że to 5cio pak skarpet i chciał jej sprzedać.

Cynski

2015-02-11, 23:49
Pamiętam jak raz na szkoleniu z NBP ludzie rozprawiali o tym, że pieniądze papierowe należy zlikwidować i zastąpić je jedynie płatnościami bezgotówkowymi. Coś mnie wtedy natchnęło i zapytałem się jak wyglądałaby wtedy jałmużna i czy żebracy musieliby mieć swoje konta w banku, karty kredytowe itp.

Właśnie się dowiedziałem jak to wygląda i może niedługo już każdy żebrak będzie z takim czymś chodził. :P

radek89

2015-02-12, 01:48
Już niedługo w naszych parafiach...

SzTKPch

2015-02-12, 10:41
Kluposz napisał/a:


Typowa mentalność Polaka, jeśli coś jest popularne to trzeba się do tego dopie**olić. Te filmiki z Thug life nie są takie złe, można się pośmiać, ale ten bez szału.




a tam pie**olisz, dobrze facet gada, wpie**alają wszędzie ten napis thug life na siłę żeby tylko wyświetleń nabić, ewentualnie piw a prawdziwy thug life to był z małolatem co go straszyli w więzieniu, ze go do celi dadzą z jakimiś pojebami a drzwi były przymknięte i nie mógł wejść :D , nie długo będzie thug life bo kot nasrał albo ktoś się poślizgnął bo już pomysłów nie mają.

SilverBlade

2015-02-12, 11:42
Kluposz napisał/a:


Typowa mentalność Polaka, jeśli coś jest popularne to trzeba się do tego dopie**olić. Te filmiki z Thug life nie są takie złe, można się pośmiać, ale ten bez szału.


Więc to jego wina, że jesteś j***nym debilem tak jak większość z tego portalu głównie ze względu na fakt, jakim jest niska średnia wieku użytkowników? Thuglife to kolejna moda dla pedałów. :->

revirooo

2015-02-12, 14:15
Chyba czas zmienić gadkę do zbywania zebraków "nie mam gotówki, tylko karta"
"Nie dam" często nie wystarcza.
Kiedyś widziałem nagłówek na jakiejś stronie internetowej, ze w Szwecji, zebracy mieli dostać takie terminale