18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny ojciec kontra bezdomny narkoman

sati696 • 2015-07-22, 09:56
Coby Persin sprawdza, czy nowojorczycy chętniej dadzą pieniądze bezdomnemu mężczyźnie zbierającemu na rodzinę czy na narkotyki i alkohol. Wynik eksperymentu niełatwy do przewidzenia.


bit123

2015-07-22, 19:19
RosomakPL napisał/a:

Tłumaczcie sobie, że to "pseudosocial eksperiment" - a sami nigdy nawet złamanego grosza nie daliście.



Nie pie**ol bo pomogłem paru Panom jak wołali - "Szefuniu potrzebuje 50 groszy do winka "

id...........an

2015-07-22, 22:05
Z dupy badanie. Cała sytuacja ta pt. "młody ojciec zbiera na córkę" jest k***a out of my mind. Młody, zdrowy mężczyzna ma zapie**alać tak, jak u mnie najlepiej i innej możliwości nie ma. Nic mu się od nikogo nie należy. Ewentualnie pomógłbym takiemu w ramach jakiejś katastrofy, ale tylko w sytuacji, gdy gość daje z siebie wszystko, a życie i tak napie**ala go po zapracowanym ryju. Nieroby, ćpuny, chlory z wyboru - wszyscy ci którzy nie rodzą żadnych nadziei na zmianę - zdychać i robić miejsce normalnym.

co...........us

2015-07-22, 23:00
Eksperyment z dupy każdy wie że jak napiszesz że zbierasz na alkohol to wiadomo że jest to szczere i zawsze dostaniesz wtedy więcej pieniedzy niż jak na rodzine czy jedzenie bo wiadomo że ściemniasz pewnie.