18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny Jasiu - finał

Mkazik1 • 2012-11-12, 20:53
,,Równy gość"
,,Gdybym tylko był jakimś milionerem pomógłbym takiemu Panu Jasiowi ''
,,takim ludziom warto pomagać !!!''

Komentarze spod pierwszego filmiku z bezdomnym Panem Jackiem.
Co tu można powiedzieć...? Ja się wstrzymuje od komentarza. Może coś się jeszcze wydarzy.

salmonellas

2012-11-12, 21:01
nigdy nie ufaj akloholikowi, zreszta pisalem wczesniej.

Grillowany

2012-11-12, 21:20
Czekajcie, bo k***a nie rozumiem - przecież babka przez telefon powiedziała, że go wypieprzyli za to, że śmierdział i ten gość mu "podziękował" (czyt. szef). Otrzymał zwrot i tak dalej. To czemu zarzucają mu, że kłamie i, że sam odszedł? No, albo ja czegoś nie zrozumiałem z filmiku, albo ktoś tu coś kręci.

salmonellas

2012-11-12, 21:23
Grillowany czego nie rozumiesz, kase przepie**olil, co to 1. noclegownia jest?

Grillowany

2012-11-12, 21:25
No, ale patrz - wychodzi na to, że sam nie odszedł, bo go wyj***li. Dostał siano, no i głupi nie pomyślał co dalej zrobić ... w sumie już nie wiem co o tym myśleć, no bo tak jak napisałeś - są inne noclegownie, więc to akurat nie jest problem. Wk***ia mnie tylko fakt, że ta babka (matka tego typa mniemam) mówi "No bo pan sam odszedł" - no k***a nie odszedł, bo go wyj***li...

A co do rozj***nia pieniędzy - chłopaczek na końcu pyta "co chcą zrobić z tymi pieniędzmi, bo to pieniądze widzów", więc chyba te pieniążki są ... no nie wiem, przynajmniej w moim rozumowaniu to tak działa.

sfx

2012-11-12, 21:27
Nie pomagaj ludzią tego nie wartym a szczególnię pijącym. Na sam pierw trzeba mu pomoc zucic alkochol dopiero potem starac sie mu pomoc zyciowo.

Up sorry ale byki zrobiłem alkohol i rzucić

salmonellas

2012-11-12, 21:33
Mowi nie wie ile dostal, nie wie kiedy go wyj***li, pare dni a okazuje sie ze 1 dnien.
Smierdzial to mogl sie wykapac, ubrania za darmo tez sie znajdzieje jak sie chce... ehh szkoda gadac.

Ja juz kiedys mialem podobna sytuacje. Ten sam schemat, tylko inny koles.

Jesli bardzo chcecie pomóc, zrobcie zakupy jakiejs starszej pani. A ona poczestuje was herbatka, opowie o starych czasach.

Mkazik1

2012-11-12, 21:45
@Grillowany pieniążki są, bo ściepe na Jaśka zrobiło chyba z kilka tysięcy ludzi. To kupa forsy a główny bohater dostał tylko około 380 na nocleg.

Pr...........83

2012-11-12, 21:47
Ale Cię w h*ja zrobił :)

Grillowany

2012-11-12, 21:49
Mkazik1 napisał/a:

@Grillowany pieniążki są, bo ściepe na Jaśka zrobiło chyba z kilka tysięcy ludzi. To kupa forsy a główny bohater dostał tylko około 380 na nocleg.



Aaaa, okej, faktycznie, nie pomyślałem, że to przecież poszło na taką skalę.

Mkazik1

2012-11-13, 21:09
@up k***a kto :D Mam nadzieję że to nie do mnie bo to nie ja nagrałem ten filmik :roll:

ramiltor

2012-11-14, 03:42
Ja się nie dokładałem bo wiadomo było że tak będzie. Proponuję oddać na schronisko dla psów.

aro89

2012-11-15, 11:04
Wielki szacunek dla tego chłopaka. Zupełnie bezinteresownie zaangażował się w pomoc bezdomnemu, a że ten postąpił jak postąpił to inna sprawa. Mam nadzieje że chłopak się nie zniechęcił.

ilovesatan

2012-11-15, 12:14
Może faktycznie oddajcie na jakieś schronisko dla psów. Zima idzie, będzie ciężko.

Że Janek Cię/Was wyr*cha w dupsko, było oczywiste.
Podczas tych wywiadów z nim, gubił się, zastanawiał nad tym co ma powiedzieć...

W tym filmiku który przedstawiłeś teraz, widać że facet kłamie. Jakby mówił prawdę, to broniłby swojego zdania (tak robią ludzie uczciwi i chcący samemu sobie pomóc)...

Olać ciepłym moczem ... odrzucił pomoc, niech teraz cierpi ...