18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomni w centrum

JÃ...........a. • 2012-07-06, 20:07
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Oto PrtSc jednego z artykułów:





Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna

tofur

2012-07-08, 00:13
józef ka.... dlaczego ciągle wrzucasz jakieś ch*jowe teksty ze strony, która nie istnieje od jakiegoś czasu? na dodatek każdy z twoich opisów jest TAKI SAM! ch*jowe to jest, takie kopiuj/wklej. Ty też jesteś ch*jowy

Jack Daniel's

2012-07-08, 00:25
Tych wszystkich żuli i żulerki z Nowego Światu (róg z Foksal) bym powystrzeliwał. Ilekroć idę po browca do sklepu, to mnie o drobne zaczepia, a jak nie dam, to się nieprzyjemny robi.
Problem z nimi jest taki, że są opłacani z tego, co zgraną jakimś procentem, a resztę kasy bierze szefu, co zwykle przesiaduje w Barze Piotruś obok i jak coś się dzieje, to on po Policję dzwoni, że mu ludzi biją...

JÃ...........a.

2012-07-08, 00:27
@tofur

Wrzucam, gdyż ludziom się to podoba. A że opisy są TAKIE SAME, to chyba nie problem, gdyż mają niejako wprowadzić osobę nie w temacie w temat. Więc co k***a ynteligecie, mam do każdego prtsc robić osobny opis - który ma wnosić to samo?

Skończ k***a gimnazjum, chłopcze.

tofur

2012-07-08, 00:48
@up

gdybys nie był pazerną na sztuczne piwa świnią to bys wszystkie te teksty z tej strony wrzucił w jednym temacie. wtedy wszyscy zainteresowani mieli by to twoje gówno w jednym miejscu a nie rozj***ne po całym forum. A niezainteresowani nie musieliby o 0.0000001/1s. Przewijać strony. Więc sam się musisz zgodzić, żę pomysł niezły. a tak btw, to mój rocznik nie załapał się na gimnazjum:P

JÃ...........a.

2012-07-08, 00:58
@up

Słuchaj mnie pryszczu, nie jestem Twoim ojcem, że za to pyskówkę dam ci w pysk. Więc stul k***a pysk i skończ ujadać, bo nie mam ochoty się wykłócać z jakimś przyk***em (tak o Ciebie chodzi) o coraz to nowe obiekcje, z jakimi do mnie startujesz.
Ból dupy dostajesz jak widzisz, że ktoś w ramach uznania daje tematowi (nie mi) piwa?
To weź k***a idź się lecz, albo najlepiej powieś.

Infanymous

2012-07-08, 01:10
@Józef Ka.

Dalej nie wiadomo, dlaczego nie umieściłeś wszystkich tych swoich screenów w jednym temacie. E-penis? :roll:

JÃ...........a.

2012-07-08, 01:19
Infanymous napisał/a:

@Józef Ka.

Dalej nie wiadomo, dlaczego nie umieściłeś wszystkich tych swoich screenów w jednym temacie. E-penis? :roll:



Skoro k***a takiÅ› gimnazjalny inteligent, to czemu nie przejrzaleÅ› wszystkich komentarzy pod tematami z owymi screenami?

W jednym temacie poruszyłem to kwestie:

Józef Ka napisał/a:


Postaram się raz w tygodniu udostępniać po jednym materiale. Dlaczego tak rzadko? - a to dlatego by każdy z tych świętych tekstów był w całości przeczytany, zrozumiany, doceniony i przede wszystkim żeby wnioski zostały z niego wyciągnięte.




Infanymous napisał/a:

E-penis?




E-ból-dupy?

fhMichaelo

2012-07-08, 02:27
Warszawka to największy syf i buractwo w Polsce... nie ma co się dziwić...

Jack Daniel's

2012-07-08, 03:45
fhMichaelo napisał/a:

Warszawka to największy syf i buractwo w Polsce... nie ma co się dziwić...



Żalisz się, czy chwalisz?

.:...........:.

2012-07-08, 05:34
To bez większego znaczenia.

Ver0

2012-07-08, 10:39
alekPL0 napisał/a:

Z tym artykułem w 100% się zgadzam, menele powinni dostać dla siebie jakąś izolowaną od świata miejscówkę czy coś.



Też myślałem o jakimś Menellandzie ale pomysł nie ma sensu ponieważ Menelland musieliby utrzymywać podatnicy

I_am_what_I_am

2012-07-08, 13:10
mimo wszystko wk***iajÄ… mnie ci menele w reprezentacyjnych punktach miast

squorpion

2012-07-08, 16:07
polska dla polaków a nie jekichś przyjezdnych imbecyli