18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez słów

Gdzio90 • 2019-09-17, 18:12
Chyba rozmawiali o jednorożcach.


Adrian649

2019-09-17, 22:57
Kiedyś mój niewidomy kolega był właśnie na zlocie niewidomych i troszkę napięta atmosfera była, zdecydował się tam nie jeździć po tym jak jeden typ go przeszył wzrokiem.

Ultrafans230

2019-09-18, 12:22
Przejeb jak chcesz ryja drzeć na kogoś a nie możesz...

K-PAXx

2019-09-18, 21:42
Lobo24 napisał/a:

Bójka na imprezie głośnych - inaczej. Kulturalnie. Bez krzyków czy wulgaryzmów.



Zajebiście jak dziurawce nie drą mordy, po prostu coś pięknego.

slepakk

2019-09-19, 10:32
1:23 gluchoniemy dzwoni po psy :mrgreen:

czarnyaniol777

2019-09-22, 22:54
Znam ASL amerykański :)
Kamera ukazuje moment kiedy ten siedzący i ten z boku co potem zaatakuje siedzącego są uspokajani bo pożarli się wcześniej. Siedzącemu facet tłumaczy, że źle się zachował, że to nieładnie. Siedzący mu odburkuje i popycha, Ze stoickim spokojem odpowiedział - Nieładnie jest popychać, widzę, ze za dużo masz w czubie, daj se luz. Drugi krótko mówi aby się uspokoił i odszedł. Ten z tyłu jest wypytywany przez kobietą o co im poszło. Nagle ten co był wypytywany przez kobietę podchodzi do faceta i "głośno" mówi - Wy jesteście tchórzami, nie zgadzam się z tym co robicie. Siedzący wstaje i jebutko na podłogę następuje uspokajanie i nawoływanie do spokoju i, że ma być porządek albo wypad z chaty.

A co do dzwonienia na policję - ktoś z sadistisca zauwazył, że dzwoni na policję ;) - głusi amerykanie w USA maja aplikację, wybierają dany symbol oznaczający np. napad, bójkę, morderstwo itp i jeden klik i policja przyjeżdża, nie każdy umie mówić, moga też zgłosić tłumaczowi przez kamerkę i policja przyjedzie.

W naszej Polsce dla głuchych uruchomienie numeru aby można było wezwać SMSem policję jest NIEWYKONALNE, nie mówiąc juz o zatrudnieniu chociaż jednego tłumacza na całą Polskę aby odbierał zgłoszenia. Pytałem sie policjantów czemu nie ur*chamiaja, lekarzy pogotowia też pytałem a oni na to, ze niemożliwe, nie można wzywać SMSem. Ręce opadają. taka aplikacja przydałaby się też słyszacym np w trakcie duszenia sią, zawału, ma poderżnięte gardło, tylko jeden klik na aplikacje i od razu wezwie automatycznie, są sytuacje np jak porwanie, jeden klik i namierzenie gotowe, no ludzie, trochę wyobraźni...

Ivanowic

2019-09-25, 23:04
jak połamie paluszki to zostanie niemową?