18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bez maseczki?

Je...........ik • 2020-10-18, 17:42
No to 20 na jednego


sberek38

2020-10-18, 17:57
Raczej nie o maseczkę sie rozchodziło, tylko jakąś awanture. Naliczyłem przynajmniej 7 innych osób bez maseczki.

Puczysta

2020-10-18, 18:11
Czerwony w kurtce z tyłu jak od razu mordę zasłonił widząc interwencję xD

forneusmarou

2020-10-18, 19:50
Wszyscy mamy ch*je i rece, mozemy zgwalcic i krasc... dlaczego nie zakladamy kajdanek na ulicy?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-18, 20:22
Dziwne to. W Rosji władza może wszystkie nakazy nałożyć rozporządzeniem. Inaczej niż w Polsce. W Polsce nie może, chociaż to robi...

burn1878

2020-10-18, 22:12
Nie wiadomo czy za brak maseczki na tym filmie, ale na wielu innych filmach za brak maseczki już się takie rzeczy dzieją. Dziś maseczka, jutro aplikacja, pojutrze szczepienia a za rok? Kto wie, może i wyśmiewane przez wszystkich chipy.

Siawyxd

2020-10-19, 08:23
Hej czy nie wiecie ? Nie macie władzy na świecie!

TRQPL

2020-10-19, 15:10
burn1878 napisał/a:

Nie wiadomo czy za brak maseczki na tym filmie, ale na wielu innych filmach za brak maseczki już się takie rzeczy dzieją. Dziś maseczka, jutro aplikacja, pojutrze szczepienia a za rok? Kto wie, może i wyśmiewane przez wszystkich chipy.



Może jednak Hitler miał rację.

alucard321

2020-10-19, 15:18
daniel1040 napisał/a:

Macie, poczytajcie o tej waszej koronce jaka to zła i zabija



Widzisz Internet jest taki, że da ci tego czego chcesz. Szukasz przepisu na hummus - dostajesz przepis na hummus. Szukasz artykułów o teoriach spiskowych - dostajesz artykuły o teoriach spiskowych. Szukasz wielkich czarnych ku*asów - dostajesz wielkie czarne ku*asy. Szukasz nagrania z panienką z metrowym dildosem w trzewiach - dostajesz. Szukasz informacji na temat tego że covid to błachostka - dostajesz. Szukasz artykułów na temat tego, że covid jest zabójczy - dostajesz. Wszystko zależy od tego czego szukasz i jakie są twoje przekonania. Na każdy link tego typu ja znajdę link mówiący o czymś zupełnie odwrotnym i nie ma tutaj znaczenia to, w co ja wierzę i co o tym myślę, bo moje stanowisko jest pasywne.

A tak BTW to polecam zaprzestanie korzystania z wyszukiwarki Google i przejście, dajmy na to, na DuckDuckGo. Zobaczycie, że Internet jest o wiele "większy".

najesoon

2020-10-19, 15:29
Tu nie ma 20stu pedalarzu co nie umie liczyć

daniel1040

2020-10-19, 16:32
alucard321 napisał/a:

Widzisz Internet jest taki, że da ci tego czego chcesz. Szukasz przepisu na hummus - dostajesz przepis na hummus. Szukasz artykułów o teoriach spiskowych - dostajesz artykuły o teoriach spiskowych. Szukasz wielkich czarnych ku*asów - dostajesz wielkie czarne ku*asy. Szukasz nagrania z panienką z metrowym dildosem w trzewiach - dostajesz. Szukasz informacji na temat tego że covid to błachostka - dostajesz. Szukasz artykułów na temat tego, że covid jest zabójczy - dostajesz. Wszystko zależy od tego czego szukasz i jakie są twoje przekonania. Na każdy link tego typu ja znajdę link mówiący o czymś zupełnie odwrotnym i nie ma tutaj znaczenia to, w co ja wierzę i co o tym myślę, bo moje stanowisko jest pasywne.
A tak BTW to polecam zaprzestanie korzystania z wyszukiwarki Google i przejście, dajmy na to, na DuckDuckGo. Zobaczycie, że Internet jest o wiele "większy".



przeczytałeś cokolwiek przynajmniej? ehh mówisz jednocześnie nic nie mówiąc - może do polityki idź

bo jak dla mnie to nie są stronnicze paplaniny odszukane aby udowodnić coś, tylko setki źródeł informacji

luxpiotr

2020-10-19, 17:01
Dobrze. Pałować święte krowy !!!

daniel1040

2020-10-19, 17:13
luxpiotr napisał/a:

Dobrze. Pałować święte krowy !!!



dziadek folksdojsz hmm? Bo mówisz jak typowy zdrajca dla wygody własnej. Jak ja lubię takie lemmingi jak ty <3

Cichyx

2020-10-19, 18:19
daniel1040 napisał/a:

przeczytałeś cokolwiek przynajmniej? ehh mówisz jednocześnie nic nie mówiąc - może do polityki idź
bo jak dla mnie to nie są stronnicze paplaniny odszukane aby udowodnić coś, tylko setki źródeł informacji



ch*ja wiemy, w dupie byliśmy, przeczytasz to co chcesz przeczytać, zobaczysz to co chcesz zobaczyć tak samo jak uwierzysz w to co chcesz. Każdy nami manipuluje bo nic nie wiemy, myślimy że wiemy, bo przeczytaliśmy coś w internecie, ale tak naprawdę wiemy to co chcą byśmy wiedzieli. Nigdy nie dojdziemy do tego co jest prawdą jeśli sami nie będziemy mieli kwalifikacji do zrozumienia tego co się dzieje.