18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Betoniarka

Pener • 2012-02-11, 02:51
betoniarokaruzel i piękne zakończenie

Xenonxes

2012-02-11, 11:34
Są bambusy-nie ma piwa.

Zarentha

2012-02-11, 12:07
Liczyłem, że komuś coś się stanie... Nie ma piwa...

chinchil

2012-02-11, 12:18
@up jacek1985

Tak jestem rasista i wole nim byc niz byc taki jak ty ktory godxi sie na to by roznego rodzaju gowno paletalo sie po naszym kraju jedynych ktorych toleruje to azjaci potafia sie zachowac dostosowac do naszej kultury legalnie pracowac a popatrz na cyganow asfaltow i inne scierwo ( arabusow wlacznie ) na ch*j to nam w naszym kraju i tak niema z nich pozytku sieja zaraze smrod i brud same z nimi problemy a przez takich jak ty ktorzy pozwalaja im na wszystko ch*j strzela nasz kraj bo oni maja wiecej praw niz rodowity polak i gdzie tu logika gdzie tu sens ??

Wiec ja osobiscie wsadzilbym Ciebie do konteneru wraz z ty calym scierwem o ktorym pisalem i wrzucil do naszej pieknej wisly i patrzyl z piwem w reku jak to cale scierwo tonie ;)

A juz liczylem ze ktoremus cos sie stanie ;)

Wszemir

2012-02-11, 13:19
@up
ale Ty k***a głupi jesteś...

zawszespoko

2012-02-11, 13:46
@chinchil

Jedynym pałętającym się gównem w naszym kraju jesteś Ty.

Nie ma znaczenia czy ktoś jest z Azji, Europy czy Afryki. Jeśli będzie się zachowywał w porządku wobec mnie, będę to odwzajemniać i ch*j mnie obchodzi pochodzenie czy kolor skóry. Jak jesteś takim rasistą na jakiego się produkujesz na forum to życzę Ci, żebyś spotkał swoich rówieśników daleko za granicą.

:idzwch*j:

Leouch

2012-02-11, 14:32
@Wszemir

ale on ma racje. Na ch*j nam ludzie ktorzy nie sa polakami i żerują na naszym pieknym kraju? Co innego utrzymywać polaczka a co innego obcego. Brata w domu bys trzymal ale obcego bys wyj***l na zbity pysk.

Rafal1757

2012-02-11, 14:33
pozytywnie zakręceni ;p

jacek1985

2012-02-11, 15:22
@chinchil szkoda mi cie chlopie. pewnie sam jezdzisz za granice tyrac a do swojego kraju bys nikogo nie wpuszczal. wlasnie jak by byla tolerancja to by bylo lepiej na tej planecie.

sarkazm

2012-02-11, 15:52
Małpiszony się naoglądały filmików z Polski :mrgreen:


Dradax

2012-02-11, 15:52
Smiejecie sie z nich tepe ch*je a maja lepsze drogi od nas.

spiepszaj_dzbanie

2012-02-11, 17:35
@sarkazm
skąd pewność że to z polski, podkład dowolny można podłożyć, a żeby ta betoniarka radio zarejestrowała a silnika nie to... fejk jak ch*j

kroplowa

2012-02-11, 18:39
Dradax napisał/a:

Smiejecie sie z nich tepe ch*je a maja lepsze drogi od nas.



Dziwne, żeby zniszczyli jakąkolwiek drogę od jazdy rowerem, albo pieszo ;)

Tuiq

2012-02-11, 22:16
Oglądam to i myślę "k***a, dlaczego?".

Kakutniaczek

2012-02-11, 22:22
Dradax napisał/a:

Smiejecie sie z nich tepe ch*je a maja lepsze drogi od nas.


no to się do nich przeprowadź, będziesz im betoniarę odpalał.
a na fajrancie, kredki im strugał.

Quwer

2012-02-12, 00:47
@chinchil

Takie osoby jak Ty cwaniaku, są 100 lat za murzynami, więc tak na prawdę nie masz prawa głosu. Jak Ty jeździsz za granicę(tylko zakładając, że to robisz), to jest cacy, co? Nawet nie wiesz ile obcokrajowców jest wokół Ciebie, bo ich nie odróżniasz, bo są tego samego koloru skóry co Ty, a czepiasz się tylko tych "kolorowych". A czego oni są winni? Jeśli gość nie jest jakimś j***nym cyganem, który kradnie fury i nie wiadomo co jeszcze, to co Ci on przeszkadza? O to, że może wydawać się, iż mają więcej praw od przeciętnego Polaka, to musisz mieć pretensje do naszego cudownego prawa i kochanego Polskiego Rządu, który na to zezwala i wprowadza kolejne genialne ustawy.

Więc ja osobiście, ustawiłbym wszystkich Tobie podobnych frajerów pod ścianą i rozstrzelał, razem z Niemcami, bo tam co drugi ma takie samo podejście co Ty, więc szkoda czasu nawet na selekcję.

Co do filmu, to dobrze kręcą chłopaki. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, czyli rollercoaster dla ubogich.. :P