18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beton przyczyną śmierci od spadnięcia

fantastico • 2018-07-16, 10:26
Czerwony samochód stał zaparkowany przez kierowcę, który gdzieś poszedł, a w międzyczasie spadła obok kobieta zrywając daszek i śmierć ponosząc od upadku gdyż umarła na skutek spadnięcia w dół.


Mors_Nigra

2018-07-17, 10:35
@fantastico ja Cię bardzo lubie, nie zawsze czytam opisy bo nie zawsze mój umysł jest na nie gotowy, ale znowu niestety mijasz się z prawdą. Albowiem to nie spadanie było przyczyną nagłą, przerwania czynności życiowych kobiety, zwanej inaczej samicą. Lecz to nagłe przerwanie lotu, upadku, szybowania przyczyną groteskowej, brutalnej i natychmiastowej śmierci było.

hallux

2018-07-17, 12:37
Mors_Nigra napisał/a:

@fantastico ja Cię bardzo lubie, nie zawsze czytam opisy bo nie zawsze mój umysł jest na nie gotowy, ale znowu niestety mijasz się z prawdą. Albowiem to nie spadanie było przyczyną nagłą, przerwania czynności życiowych kobiety, zwanej inaczej samicą. Lecz to nagłe przerwanie lotu, upadku, szybowania przyczyną groteskowej, brutalnej i natychmiastowej śmierci było.



Sumując, tak jak w tytule danego posta, przyczyną śmierci był beton, gwałtownie przerywający lot, gdyż od samego latania się nie ginie. tak samo nie ginie się od zaczęcia lotu przez wyskoczenie, bo ten można zakończyć, np. w pierzu, skacząc z krawężnika. To właśnie ten beton jest postacią negatywną w tym dramacie.

Howie

2018-07-17, 14:00
Mógłbyś skracać te filmiki? Przez ponad połowę filmu nic się nie dzieje

Mors_Nigra

2018-07-17, 14:47
@hallux nie żaden beton, a przerwanie spadania. Beton je zainicjował ale nie on zabił.

Przerwanie nastąpiło natychmiast stąd ten skutek. Gdyby lądowało się na pierzu (w wystarczająco dużej ilości) nie było by mowy o przerwaniu spadania a jego wygasaniu.

dziobak90

2018-07-17, 17:30
Ten materiał powinien mieć z pięćset piw i zostać na głównej ku uciesze sadoli!

hallux

2018-07-17, 17:50
Mors_Nigra napisał/a:

@hallux nie żaden beton, a przerwanie spadania. Beton je zainicjował ale nie on zabił.

Przerwanie nastąpiło natychmiast stąd ten skutek. Gdyby lądowało się na pierzu (w wystarczająco dużej ilości) nie było by mowy o przerwaniu spadania a jego wygasaniu.



Przerwanie spadania nie powoduje zgonu, przykładem może być bungee. Tam gwałtownie zostaje przerwane spadanie zmieniając jego zwrot, ale wcale nie czyni śmierci użytkownika. Z wygasaniem się zgodzę.

maddog77

2018-07-17, 20:05
Po rozbryzgu stawiam co najmniej 12 piętro.

willoo

2018-07-17, 22:30
nie no ale dźwięk po prostu fantastico !