18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Best UFO sightings lipiec 2012

.,;:Jasiu:;,. • 2012-08-09, 00:53
Całkiem realistyczne zdjęcia i filmy z widzeń UFO, zrobione 1-31 lipca 2012 roku na całym świecie.
Kilka filmów mnie naprawdę przekonało.

W tle słychać całkiem przyjemny kawałek muzyki symfonicznej, w pewnych kręgach uznany wręcz za kultowy:
Merry Christmas Mr Lawrence by Ryuichi Saka-moto

Całość nieźle się harmonizuje i odpręża umysł przed wnioskami.


Enjoy.




Pobrane:
http://www.AnonymousFO.com

Kretmen

2012-08-09, 17:11
Dobra ch*j z filmem, kojarzy mi się soundtrack z jakimś anime (jestem przekonany na jakieś 95%) ale nie mogę sobie przypomnieć z jakiego. Może ktoś wie?

P.S. A nie Clannad przypadkiem?

osqarq

2012-08-09, 17:11
We wszechświecie na pewno istnieje życie, ale te filmiki zupełnie do mnie nie trafiają. Każdy da się racjonalnie wytłumaczyć.

A myślenie że przylecą do nas latającymi spodkami to jak wiara w świętego mikołaja.

arkadoss

2012-08-09, 17:14
gówno tam nie ufo

DiesIrae

2012-08-09, 17:17
Był tu kiedyś na sadolu taki jeden, Koli się wabił. Podobno go porwali... :emo:

pemunx4

2012-08-09, 17:22
to jest tytuł piosenki w tle
Ryuichi Sakamoto- 'Merry Christmas Mr Lawrence' :mrgreen: :mrgreen: :idzwch*j: :mrgreen: :mrgreen:

fullgaz

2012-08-09, 17:26
@Kretmen
Spirited Away

Kretmen

2012-08-09, 17:28
@2up No i? Jeśli do mnie pijesz to pytałem się czy ta piosenka nie występowała w jakimś anime a nie żeby mi ktoś podał jej tytuł.

@up Tego niestety nie widziałem...

methos23

2012-08-09, 17:30
Jedno jest pewne, nie jesteśmy sami.
A tylko głupiec tego nie zrozumie, a na pewno się tym nie zainteresuje.

bachi1997

2012-08-09, 17:37
na pierwszych 3 zdjęciach to Harry Potter i Ron Wesley zapie**alają latającym autem po browary :D

kkk

2012-08-09, 18:13
03:12 sterowiec GOODYEAR

MadSciencist

2012-08-09, 18:15
Takie moje 3 grosze: :banany:

da...........li

2012-08-09, 18:38
zauważył ktoś dziwną zależność że zawsze zdjęcia kosmitów albo ufo są tragicznej jakości? panie i panowie jakby kogoś to przekonało to niech wierzy lub nie ale kiepska jakość jest po to żeby zamazać ślady po tym że to fotomontaż, niech ktoś się w to pobawi to dowie się dlaczego ;)

etinos

2012-08-09, 18:39
Nie wiem jakim ograniczonym umyslowo trzeba byc aby dalej mozna negowac ten fenomem.
Choc ten filmik naciagany, duzo z tego nie wyglada jak ufo, czasami meteoryt, czasami lampiony.

Mnie jednak najbardziej przekonuja nagrania z nasa stare, kiedy jeszcze nie kodowali transmisji, jak w misji STS-80.

Tez mnie przekonuje to co widzialem na wlasne oczy, to co mowia wysoko postawione rzetelne osoby w np wojsku, dokumenty ktore musieli upublicznic jakis czas temu, wsumie w wielu krajach to juz upublicznili.

No i przekonuje mnie sama logika.

Btw. ufo to nie znaczy zielony kosmit, tylko niezidentyfikowany obiekt latajacy, a co to jest to na 100% nie wiadomo, moim zdaniem, te pozostale ufo, co nie moga byc wylumaczone naturalnym fenomenem to obce cywilizacje, jak i pewnie wojskowa technologia, jest mnostwo dowodow popierajace te tezy (wspomniane wczesniej) co by przekonaly najbardziej ograniczonych ludzi, no ale trzeba sie tym zainteresowac, latwiej jest poprostu negowac i wysmiewac.

kokz666

2012-08-09, 19:01
W tle słychac strzały

slonzok

2012-08-09, 19:11
bzudry, jak mozna sie takimi pie**olami podniecac. Troche poogladalem tych programow, ktore mialy byc fachowe i bezstronne, to najbardziej prawdopodobne przedstawione przypadki, wiecej mialy z zartu niz z ufo.

OK wszechswiat wielki i prawdopodobienstwo jest duze, ze jest po za nami zycie, ale tez jaka wielka trudnosc w przemieszczaniu sie, nawet uwzgledniajac predkosc swiatla. Bzdury i jeszcze raz bzdury.