18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Best of Tricking

szkodnik001 • 2012-05-03, 19:32
Większość z was nawet nie wie co potrafi wasze ciało.. i się nie dowiecie, ponieważ macie zbyt leniwe dupska! ;)


swierszczul

2012-05-05, 01:58
Dobra, wszystko super, cieszę się, że trenujesz jakkolwiek to nazwiesz, aczkolwiek zamiast oceniać całą resztę, że są leniwi, to mógłbyś przyłożyć się bardziej do treningu, to że Ty masz taką pasję nie znaczy, że cała reszta ma ją podzielać. Ja mam swoje pasje i równie dobrze mógłbym się śmiać z Ciebie, że nie potrafisz tego, co ja, bo jesteś zbyt leniwy. Pozdrawiam.

sonico

2012-05-05, 09:46
szkodnik001 napisał/a:

@Harry Pojeb
k***a wiem bo to cwicze, haters gonna hate;)



no no mocne slowa jak na 13 latka udowodnij jak cwiczysz wstaw filmik ze swoimi trickami tylko nie zapomnij na poczatku filmiku przedstawic sie i pozdrowic uzytkowników sadistica. Wtedy bedziesz mogl powiedziec haters gonna hate

Lupido

2012-05-05, 11:02
Za to wiem, czego nie mogę. Raz od treningów w szpitalu wylądowałem, a po roku od tego czasu poszedłem 3 razy na basen i wróciłem.

DisHonoreD

2012-05-05, 16:53
pedalskie niech ida do tanca z gwiazdami, gdyby tak skakali w klatce by Nejman miał z kim walczyc

szkodnik001

2012-06-23, 09:38
Hah smieszne napinki w moją strone, ludzie to sadistic więc wkrecam awanture niech sie cos k***a dzieje;p nie mam nic do nikogo to moja pasja , kazdy ma inna, szanuje kazdego kto ma jakies hobby, czy to lowienie rybek czy picie browara w 3sekundy. ja też wale piwka i 'wciągam marihuanen' wiec sie nie roznie od was. Nie czuje sie lepszy, wrecz przeciwnie, robie to dla siebie nie dla innych, ale zamieszczam takie rzeczy bo lubie ludzi zachecac, kto wie moze ktos akurat zlapie zajawke. Bez napinki panowie, ide na bucha , za wasze zdrowie Panowie! <3