18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Berlin 14.09.2021

Babus1988 • 2021-09-15, 18:52
Berlin


ntrk

2021-09-16, 01:19
coldblood16 napisał/a:

O słodki ch*ju! We Faktach jutro będzie. że za praworządność w Polsce się babka spaliła na znak solidarności z rudym co wrócił tylko nie wiadomo po co



twoja matka wie, jakiego debila urodziła?

dwakilo

2021-09-16, 05:47
coldblood16 napisał/a:

O słodki ch*ju! We Faktach jutro będzie. że za praworządność w Polsce się babka spaliła na znak solidarności z rudym co wrócił tylko nie wiadomo po co



przecież Kaczyński nie jest rudy! Poza tym nie zna żadnego języka obcego i nosi dwa różne buty. To nie on!

Aratarox

2021-09-16, 08:53
Dlaczego tylko 10sec ? Gdzie reszta ?

Wiewór

2021-09-16, 10:12
Tvpis poda że baba się spaliła w proteście przeciwko rosnącemu w Polsce dobrobytowi który odbiera Niemcom panowanie nad światem :lol:

chudini888

2021-09-16, 10:15
Tępy polaczek na robolstwu u niemca zawsze się znajdzie. W Berlinie co drugi to robol z polski z iq owcy.

n1ck.ee

2021-09-16, 12:43
Kraje islamskie już tak mają

Ajdahoa

2021-09-16, 15:15
Wiewór napisał/a:

Tvpis poda że baba się spaliła w proteście przeciwko rosnącemu w Polsce dobrobytowi który odbiera Niemcom panowanie nad światem



To twoja platforma niemiecka pragnie takich u nas więc dlaczego wypierasz się faktów i nadal atakujesz ludzi którzy nie chcą tego gówna u nas ?
Jesteś tęczową sp***oliną lewacką ? Komuszkiem ? Czy zwykłym folkzdojczem ?

Wiewór

2021-09-16, 15:45
Ajdahoa napisał/a:

To twoja platforma niemiecka pragnie takich u nas więc dlaczego wypierasz się faktów i nadal atakujesz ludzi którzy nie chcą tego gówna u nas ?
Jesteś tęczową sp***oliną lewacką ? Komuszkiem ? Czy zwykłym folkzdojczem ?



A 2.5 mln ukruw których PiS wpuścił to już wam nie przeszkadza? :amused:
Komuszkiem nie mogę być szanowny panie bo nie popieram pisowskiej polityki socjalnej.
Jestem bardziej prawy niż ty kiedykolwiek będziesz bo ja bym zakazał całkowicie jakiejkolwiek pomocy społecznej.
Nie pracujesz to wypie**alasz pod most.
To wy lewackie cwe*e wyciągacie zachalnne lapy po socjal. To wy jesteście komuchami a nie ludzie którzy jak ja nienawidzą socjalistów.
Wbij to sobie do pustego łba raz na zawsze. Popierasz socjalizm jesteś czerwona świnia. Nie popierasz jesteś prawicowy.

Rr_

2021-09-17, 11:45
coldblood16 napisał/a:

O słodki ch*ju! We Faktach jutro będzie. że za praworządność w Polsce się babka spaliła na znak solidarności z rudym co wrócił tylko nie wiadomo po co



Rudy się nie dostał