18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ben Shapiro i fabryka ołówków

dzorczKlunej • 2020-07-15, 20:28
Ben ucina sobie pogawędkę z lewakiem, który twierdzi, że skoro składa ołówki to właściciel fabryki powinien mu ją oddać :loldev:

P.S. Nie dla ciot, które nie znają angielskiego :glowawmur:


ra0mir

2020-07-15, 20:32
To ma z 10 lat, ja pie**ole...
Na ch.. to wklejasz? Mamy yt.

dzorczKlunej

2020-07-15, 20:35
ra0mir napisał/a:

Na ch.. to wklejasz?



Na ch*j to Twój stary zapomniał gumę założyć i dlatego teraz gulgoczesz. Wklejam bo nie było. Słyszałeś kiedyś pojęcie akumulatora treści?

ra0mir

2020-07-15, 20:38
Ile ty masz lat? Powinieneś być już trochę madrzejszy...

Ch...........on

2020-07-15, 20:41
Lewak (tfu) w pewnym sensie ma rację pracownik fizyczny nie potrzebuję fabryki żeby coś produkowac ale fabryka potrzebuję pracownika. Kiedyś przed rewolucją przemysłową nie było fabryk tylko byli rzemieślnicy którzy posiadali własne warsztaty w których sami produkowali i nie musieli mieć nad sobą pana który ich wyzyskuje.

Lussy

2020-07-15, 20:41
[quote="dzorczKlunej"]
ra0mir napisał/a:

Na ch.. to wklejasz? /quote]
Na ch*j to Twój stary zapomniał gumę założyć i dlatego teraz gulgoczesz. Wklejam bo nie było. Słyszałeś kiedyś pojęcie akumulatora treści?



Szybko odpisałeś, przyznaj się ze wrzuciłeś temat i czekałeś żeby zwalić gruchę do komentarzy. Co do tematu to bialas ma racje a czarny szuka łatwej kasy jak każdy czarny.

dzorczKlunej

2020-07-15, 20:45
@up Gruchę zwaliłem przed wrzuceniem materiału, a poza tym bardzo lubię triggerować leszczy :D

CharlesManson napisał/a:

Lewak (tfu) w pewnym sensie ma rację pracownik fizyczny nie potrzebuję fabryki żeby coś produkowac ale fabryka potrzebuję pracownika. Kiedyś przed rewolucją przemysłową nie było fabryk tylko byli rzemieślnicy którzy posiadali własne warsztaty w których sami produkowali i nie musieli mieć nad sobą pana który ich wyzyskuje.



Ale wiesz, że to było ponad 100 lat temu i świat poszedł do przodu? Pokaż mi te manufaktury, które kwitną bez udziału właścicieli fabryk. Pokaż te przydomowe warsztaty, które wygryzają z rynku i wyprzedzają technologicznie wielkich producentów. W większości przypadków praca na produkcji jest tak prosta, że wystarczy umieć oddychać i poruszać rękami. Ci ludzie bez maszyn byliby na rynku pracy praktycznie bezwartościowi, więc owszem, pracownik żeby produkować potrzebuje przede wszystkim fabryki, jej zasobów i know how.

Asuritta

2020-07-15, 20:46
Lewak wyszedł ze spotkania i tak dalej swoje ma w główce nie z mózgu bo go nie mają.... ja BETONy

silas78

2020-07-15, 20:54
1:49 obaj nie rozumieją tego zagadnienia i popełniają podstawowe błędy logiczne
o ile pierwsze jest do odpuszczenia( bo mało kto to w ogóle rozumie), to drugie już nie!

silas78

2020-07-15, 21:03
dzorczKlunej napisał/a:

Pokaż mi te manufaktury, które kwitną bez udziału właścicieli fabryk.



a pokaż mi XIX-wieczną plantację bawełny, która funkcjonowała bez właściciela niewolników

PS próbujesz nam tu zrobić jakąś sprzedarz wiązaną ???

dzorczKlunej

2020-07-15, 21:04
@2up. Jak będę chciał to założę. Nie każdy siedzi przed kompem z ręką w majtach i ogląda youtube od rana do nocy. Post spełnia kryteria regulaminu, część osób miało prawo tego nie widzieć, nie było tego tutaj, więc bądź uprzejmy powiedzieć na ch*j niszczysz swoją klawiaturę i marnujesz swój i mój czas. Nie podoba się, pie**ol to i scrolluj dalej, a nie płaczesz jak p*zda.

Ch...........on

2020-07-15, 21:04
dzorczKlunej napisał/a:

@up Gruchę zwaliłem przed wrzuceniem materiału, a poza tym bardzo lubię triggerować leszczy
Ale wiesz, że to było ponad 100 lat temu i świat poszedł do przodu? Pokaż mi te manufaktury, które kwitną bez udziału właścicieli fabryk. Pokaż te przydomowe warsztaty, które wygryzają z rynku i wyprzedzają technologicznie wielkich producentów. W większości przypadków praca na produkcji jest tak prosta, że wystarczy umieć oddychać i poruszać rękami. Ci ludzie bez maszyn byliby na rynku pracy praktycznie bezwartościowi, więc owszem, pracownik żeby produkować potrzebuje przede wszystkim fabryki, jej zasobów i know how.



Bezwartosciowa to by była fabryka bez pracowników bo by nic nie produkowała xDD

dzorczKlunej

2020-07-15, 21:08
silas78 napisał/a:

sprzedarz



Weź wyjdź.

CharlesManson napisał/a:

Bezwartosciowa to by była fabryka bez pracowników bo by nic nie produkowała xDD



Chyba właśnie na tym opiera się idea pracy. Są potrzebni, więc mają pracę i płacę. Gdyby było inaczej zostaliby zwolnieni. I tak jak piszesz fabryka też by sobie bez nich nie dała rady. A wolny rynek polega na tym, że jedna strona daje ofertę, a druga ją akceptuje lub nie.

ra0mir

2020-07-15, 21:11
dzorczKlunej napisał/a:

@2up. Jak będę chciał to założę. Nie każdy siedzi przed kompem z ręką w majtach i ogląda youtube od rana do nocy. Post spełnia kryteria regulaminu, część osób miało prawo tego nie widzieć, nie było tego tutaj, więc bądź uprzejmy powiedzieć na ch*j niszczysz swoją klawiaturę i marnujesz swój i mój czas. Nie podoba się, pie**ol to i scrolluj dalej, a nie płaczesz jak p*zda.



Jestem po pracy, koń zwalony, odpoczywam i jak to nazwałeś triggeruje leszczy, koń zwalony powtarzam, żyjemy w wolnym kraju, więc ty możesz zakładać gówniane tematy a ja mogę to krytykować. Za stary jestem żeby płakać, poza tym w każdej dziedzinie życia bym cię rozj***ł leszczu :)