18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Belgijska robota.

zwierzak30 • 2021-01-03, 10:15
Silne,niezależne belgijskie policjantki. Dokonują zatrzymania nielegalnie gromadzących się imprezowiczów. :mrgreen:


Trochę jak wstęp do kina "akcji". :)

Ghost39

2021-01-03, 15:50
mygyry napisał/a:

Sami rodowici belgowie



Nie ma czegoś takiego jak belgowie. xD Belgia to sztuczny twór stworzony przez francje. Belgia składa się z 2 narodowości Walońskiej i Flandryjskiej. Belgia jest krajem bez narodu go tworzącego :P

shoe5maker

2021-01-03, 16:01
A to j***ni rasiści, ani jednego białego na imprezie.

Autor

2021-01-03, 16:08
trebles121 napisał/a:

i ch*j widac kto pisze posta typ ktorego nie dosc ze cale zycie musiala ucierac matka dostawal obiadki kanapeczki do szkoly to teraz po mamusi musiala przejac obowiazki dziewczyna bo sam se mysli ze to wstyd dziecku zrobic cos do jedzienia patola j***na
idac dale tym tokiem rozumowania to ten kto podciera se dupsko po sraniu ten ciota i ch*j



Nie chcę Ci robić opinii, bo ta będzie niska. Widać, że nie grzeszysz rozumem. Jeżeli Matka robi dziecku jeść, dba o jego dobrostan m. in. piorąc i prasując mu rzeczy, aby mogło pójść w czystym i nienagannie przygotowanym ubraniu do szkoły, mając spakowane śniadanie, uprzednio przez nią przygotowane. To czy przy pracującym Ojcu widzisz jakieś minusy takiego układu? Czy jako Ojciec wolałbyś, aby to obca kobieta w postaci niani przejęła tego typu obowiązki? Może jakaś instytucja, a może dzieciak sam ma przygotować sobie to wszystko? Każdy normalny Ojciec podetrze dzieciaka, da mu jeść i o niego zadba. Jednakże w większości przypadków to on lepiej zarobi i na tym głównie powinien się skupić. Mówię tutaj o średnim wynagrodzeniu, a jak ktoś ma wątpliwości proponuję wpisać frazę gender pay gap .
Nie rozumiesz istoty problemu dzisiejszych dzieci pozostawionych samych sobie. Kiedyś patologia wywodziła się z biedy i nałogów, które penetrowały całe osiedla i dotykały wiele rodzin. Dziś dzieciaki mają to samo, ale czynnikiem, który powoduje samotność u dzieci jest właśnie feminizacja i wmawianie kobietom, że mężczyzna karmiący to norma. Rozumiesz ten paradoks i związany z nim szereg i ogrom zagrożeń dla rodzin? Czy porobić strzałki jak Gmoch podczas przerwy?

Wiewór

2021-01-03, 16:14
O k***a. Normalnie jakbyś w starej szopie wyrwał deskę z podłogi. Nagle zaczyna spod niej sp***alaj całe robactwo

Mez

2021-01-03, 17:01
A ja miałem nadzieję, że to jednak Panie od deratyzacji. Jak na moje tyle gówna w jednym miejscu widzę dobre rozwiązanie przez dziurkę wpuścić tlenku węgla,

bloodwar

2021-01-03, 17:23
Ghost39 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak belgowie. xD Belgia to sztuczny twór stworzony przez francje. Belgia składa się z 2 narodowości Walońskiej i Flandryjskiej. Belgia jest krajem bez narodu go tworzącego



Coś jak Ukraina tylko że oni nie tylko nie mają narodu ale też historii

qplam

2021-01-03, 19:32
Najlepsze jest to że jedna jeszcze bije im brawo za to że uciekają, jak by nie wiedziała że to jest jej praca by ich zatrzymać

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-03, 20:00
bloodwar napisał/a:

Coś jak Ukraina tylko że oni nie tylko nie mają narodu ale też historii



Ukraina nie ma historii???? A wyrzynanie Polaków na Wołyniu???

Machol

2021-01-04, 00:23
Tam nawet jak było by dwóch karków, to z 15 murzynami by sobie rady nie dali. Złe rozpoznanie i każdy będzie dupa.

Mirek19850509

2021-01-04, 00:58
Macie co się dzieje jak silne kobiety zaczynają rządzić dla tego kobieta to się nadaje do tego co ja natura stworzyła i do pyskowania zniewieściałym rurkowcom u nas już tez w policji coraz więcej takich niuniek i też były nagrania jak nie potrafią sobie poradzić z nastolatkami ,kobieta na policjantkę się nie nadaje ,i basta ale przez chorobliwa poprawność polityczna ,muszę je zatrudniać i te efekty będą tragiczne z roku na rok bravo panie bravo i wasz ruch macic. Już nie długo jak zaczniecie rzadzic będę mógł sobie wejść do banku i wyjść nie spieszac się

Greg1573

2021-02-02, 10:44
Autor napisał/a:

Po części masz rację, kiedyś już cytowałem o tym, ze trudne czasy tworzą silnych mężczyzn,



Ja bym powiedział że trudne czasy tworzą silne społeczeństwo.

Patrząc powierzchownie i przez pryzmat swoich przekonań zawsze znajdziemy prawdę tam gdzie usilnie jej szukamy.