18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bejsbolem straszył

~_Yarko_ • 2020-04-23, 17:03
Zgłoszenie dotyczyło czarnego, który zachowywał się agresywnie w stosunku do innych klientów.


W/g info karetki nie doczekał.

jin123

2020-04-23, 19:54
Mgmacius napisał/a:

Kolega pierwszy raz z lewakiem rozmawia?



Właśnie nie, tylko próbuję to zrozumieć

suchysongoful

2020-04-23, 20:38
Tak murzyni popełniają samobójstwo w USA.

Mgmacius

2020-04-23, 21:42
jin123 napisał/a:

Właśnie nie, tylko próbuję to zrozumieć



Ale po ch*j? Oni sami nie rozumieją o czym mówią. Przykład. Mam takiego kumpla lewaka, poza tym ze zjeb to fajny gość. Kiedyś zapytałem go jak z punktu widzenia biologii wyjaśni mi ze „trans kobieta” To prawdziwa kobieta (bo tak twierdzi). Wk***il się. Zaczął bluzgać. Nie odpowiedział.

Barnellini

2020-04-23, 22:00
Policeman napisał/a:

Czy strzał był uzasadniony - można się spierać, moim zdaniem nie do końca, ale też nie uważam, że policjant powinien ponieść konsekwencje. Napastnik miał w ręku niebezpieczny przedmiot, nie reagował na polecenia policjanta, stanowił zagrożenie, został wpierw porażony prądem, nie zrobiło to na nim wrażenie, możliwe, że jeszcze bardziej wk***iło. Prawnie - wszystko ok. Tak czysto życiowo mógł jeszcze trochę poczekać, murzyn nie rushował na niego, chociaż tak jak mówię - nie potępiam, wyobrażam sobie, że równie dobrze mógł jakiegoś dziadka pie**olnąć kijem i zabić - tacy ludzie nie myślą trzeźwo i są ogromnym zagrożeniem.



Panowie to nie lewak to troll. Nie zwracajcie na niego uwagi bo to małe k***isko żywi się naszym zainteresowaniem. Jak w polityce- nie ważne czy mówią o nim źle czy dobrze- ważne żeby mówili.

Swoją drogą zwykły murzyn to jeszcze ujdzie, tak go stworzyła natura ale biały murzyn to już jest dno- gówno z wyboru.

PS. Przepraszam kolegę najmocniej Policemana. Chciałem zacytować "Białego Niggera" ale się wk***iłem i kliknąłem w złym miejscu.

kawior2007

2020-04-23, 22:13
Jeszcze kolejny powinien wbiec oblać go benzyną i podpalić :->

lilmuzynio

2020-04-23, 22:58
Prawidlowo. Powinien byc to podstawowy film szkoleniowy. Niestety dopoki beda komuchy sedziami nic sie nie zmieni.

edmund

2020-04-24, 07:51
myślę że w każdym innym kraju jednak by przeżył , może z kilkoma siniakami

Halcyon

2020-04-24, 08:49
hehe te didindu nofin nigdy się nie nauczą - ku uciesze sadoli :)

Se...........cz

2020-04-24, 09:33
To nie Polska. W Stanach od razu stwierdzili chorobę i podłączyli EKG i respirator i ułozyli w pozycji bezpiecznej.

Policeman

2020-04-24, 11:56
Barnellini napisał/a:

Panowie to nie lewak to troll. Nie zwracajcie na niego uwagi bo to małe k***isko żywi się naszym zainteresowaniem. Jak w polityce- nie ważne czy mówią o nim źle czy dobrze- ważne żeby mówili.
Swoją drogą zwykły murzyn to jeszcze ujdzie, tak go stworzyła natura ale biały murzyn to już jest dno- gówno z wyboru.
PS. Przepraszam kolegę najmocniej Policemana. Chciałem zacytować "Białego Niggera" ale się wk***iłem i kliknąłem w złym miejscu.





hehe no zdziwiłem się, luz. Sam miałem mu coś właśnie odpisać, ale nie chciało mi się w ogóle wchodzić z jego mądrościami w polemikę

kozak141

2020-04-24, 19:53
Policjanci spokojni. Widać, że to nie ich pierwszy murzyn :)

lesiu997

2020-04-24, 20:23
Sadole, ale czy widzicie to ? :D wpada policja... coś tam pitoli chwile i normalnie wali mu kulkę w klate xD... tak o bez gadania bez niczego... Nagle robi się rumor i czanruszka paralizatorem na dokładkę... k***a :D jestem sadol,,,,, Żone w dupe r*cham każąc jej recytować biblie..., ale to jest mocne... pitulitu h*j strzał... i ze wiarygodnego źródła Żony szwagra matka mówiła że Czarny Umarł !! z takiego czegoś..... w Polsce musieli by odj***ć 30% społeczeństwa.... Sooryy uwypukliłem się ale wypiłem bytle.. już wypie**alam :)

karząc RZ wiem ale h*j nie chciało mi się poprawiać